Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyem gazdik, mekkora...

Máltai selyem gazdik, mekkora a kutyusotok? Fajtatiszta? Shih tzu-hoz képest milyen?

Figyelt kérdés

Van egy shih tzu 4 éves kutyusom és szeretnék mellé még egy kutyát (vagy kettőt, még meglátjuk).

Mennyire hasonló a kettő, méretre össze tudnátok hasonlítani őket? Nekem jelenleg például a kan kutyám nyom 7,8kg-ot (eukanuba táp).

Egy kifejlett Máltai kan mennyit nyomhat ehhez képest?


Illetve nektek mi a véleményetek a fajtáról, lehet őket vinni őket amerre szeretném? Mióta lett egy babám nem sokat vagyunk itthon szinte minden nap parkot járunk, Duna parton sétálunk, veszünk ezt-azt és a kutya is jön (Babakocsik aljában ül, vagy sétál velünk, rohangál a parkban, elvan. Nyílván nem táskába tuszkolva).


Egy picivel kisebb kutyákra lenne most szükségem, ezért esett rájuk a választás, de szóba jöhet még Pomerániai vagy ha van valami hasonló pici, mozgékony szét nézek akár külföldi kennelekben is,ha tudtok ötletelni jó lenne egy pár tapasztalat alapján írt tipp.



2020. szept. 5. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy máltai selyemkutya kan 3-4 kg
2020. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, barátsàgos természetü (akikkel eddig találkoztam és hallottam róla) és a gyerekekkel is jól kijön. Nekem yorkim van, öt gyerekkoromba kaptam, nagyon imádjuk.
2020. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!