Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ilyen hirdetést kitesz az...

Aki ilyen hirdetést kitesz az futtat?

Figyelt kérdés

És a kutya a prostituált?

végülis pénzért dug:D

[link]


2010. aug. 6. 05:10
1 2
 1/11 szproot válasza:
Nem, a kutya az egy állat, a prostítúciót emberekre értelmezik.
2010. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kibácsni vagyok van-e törzskünyve, vagy ez csak egy újabb pénzéhez wannabe tenyésztő.
2010. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a kutya ebben az esetben inkább fogvatartott mint sem prostituált... mivel gondolom nemegyezne bele a szexbe bárkivel ...
2010. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:

A kankutyák pénzért dugnak. Csak nem ennyiért.

A rosszabb fajta, útszéli prostiból való. Én a drága szállodai kanokhoz szoktam menni. :)))

2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Alapba hülyeségnek tartom ilyen kérdést feltenni.... Ez nem összehasonlítható az emberrel....

Meg mi az hogy nem ő választja ki hogy kivel akar... A kutyát nem érdekli, a tüzelő szuka szagára megy... nem szépségre meg ilyenek...

Jézusom... buták...

2010. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez nem prostituáltxD

hanem ha valakinek van egy lány csivavája de szeretne kölyköket csak nincs párja és nem ismer olyat akinek van fiú akkor elviszi a "prostituáltakhoz" és felcsináltatja hogy legyenek kölykök:)

2010. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ezért miért kér pénzt? miért akar ebből hasznot húzni?
2010. aug. 10. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:

az emberek mindenből pénz akarnak huzni (tisztelet a kivételnek)

apeh-et biztos érdekelné

2010. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Az egyik azért kér pénzt, mert van egy remek fedezőkanja és a tenyésztők tolonganak, hogy fedeztethessenek vele. A tenyésztés pedig pénzbe kerül, nem kevésbe.

A másik (mint ez a hirdető is) azt hiszi, hogy ez jó buli.

2010. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

állatkákra nem szívessen mondom, főleg nem csivavára, hogy nem szép, kifejezetten ronda, mert nem tehet róla; meg arról sem, h a rüszmeteg gazdája felteszi h fedezzen...ösztönlény, ha elé raknak egy tüzelő szukát nem mondja azt rá, h sorry de nem vagyok szép....megdugja.....

buta gazda:(

ebből lesznek a tacskófejű csőrös csivavák:(:(:(:(

2010. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!