Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakori kozmetikát igénylő,...

Gyakori kozmetikát igénylő, mini-kicsi (max közepes) méretű, városba alkalmas kutyafajta?

Figyelt kérdés

Melyik kutya fajtát ajánlanátok mini-kicsi kategóriában elsősorban a fenti feltételekkel?

Olyan kutyára lenne szükségem aki gyakran igényel kozmetikázást (értsd: nyírást, igazítást, fésülést) és jól érzi magát lakásban (városi lakáshoz képest tágas).


Tudom,hogy sok a választék és tág a kérdéskör,de mind érdekelne ami számításba jöhet és ha van akkor személyes tapasztalat is velük.

Köszönöm.



2020. szept. 5. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Törpe uszkár.
2020. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Yorki teljesen beleillik a leírtakba, nekem is van egy és imádom.❤

Kell vinni kozmetikázni, de cserébe nem hullik a szöre, lakásban tartható és kicsi. Egy igazi szeretetbomba, csak ajánlani tudom

2020. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőrpe vagy toy uszkár, bichon frisé, törpe schnauzer, pomerániai törpe spitz, kis spitz
2020. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Máltai selyem, Shi Tzu, Yorkshire terrier, törpe vagy toy uszkár, pomerániai törpespicc(ennek hullik a szőre)
2020. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Bichon frisem volt, havanesem van. Remek lakas kutyak. Szoruk nem hullik, baratsagosak,konnyen le lehet oket farasztani. Kozmetika igenyesek. De ugye azt tudod, hogy oke 1-2 havonta viszed kozmiba, de a koztes idoben, neked is kefelned kell a bundat, ne legyen csomos. Heti 2x minimum :)


Van egy Wheaten terrierem, nem hullik a szore 17 kg, kozmetika igenyes. Elvan lakasban,persze minden nap le van farasztva. Embereket, kutyakat imadja.

Barhova el lehet vinni ot is.

2020. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Olyan kutyára lenne szükségem aki gyakran igényel kozmetikázást (értsd: nyírást, igazítást, fésülést)"...


Hát, ha ilyet keresek (ahogy a leírásban is szerepel) szerinted nem tudom, hogy kell őket gyakran fésülni? :)


Köszönöm az eddigi fajtákat mindenkinek. Nem lesz könnyű választani. 😅

2020. szept. 6. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Palotapincsi, nekem van egy a másik kutyák mellett.
2020. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!