Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A skót terrier milyen árban...

A skót terrier milyen árban van? És kint tartható? Vgay inkább szobakutya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:58
 1/4 Dj.Gery válasza:
hú de csesznye kutyát választottál .amúgy ha kicsi a kutyus akkor te nevelheted rá hogy kint vagy bent
2010. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

150e-től kezdődnek

neked volna szíved egy 5-6 kilós kutyát kirakni a kertbe? nem oda való ... persze, kibirja ha muszáj, de miért kinozni?

2010. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerősömnek van, nem a legolcsóbb fajta és nem minden utcasarkon találsz. én is úgy tudom hogy iylen 150-ért lehet venni, és szerencsére nem nagyon láttam még hogy ez alatt adták volna (pozitív dolog a szaporítók ellen). szerintem kinti tartással cska úgy érdemes ha bejárhat a házba. Nekem nagyon tetszik ez a fajta,olyan kis aranyos :)
2010. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet kint, kemény, védő terrier szőre van és kemény terrier, ráadásul skót-ott borzalmas az időjárás.
2010. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!