Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összebalhéztam egy öregasszonn...

Összebalhéztam egy öregasszonnyal a kutya miatt. Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Szóval mentem a kutyámmal a jól megszokott délutáni körútunkra. Azt tudni kell, hogy a kutyám nem lett szoktatva a többi kutyához és hisztizik ha a ketítés mögül ugatnak a kutyák. Na és most is ugyanez volt, és én meg megállítottam egy kerítés előtt (ahol nem volt kutya) hogy lenyugtassam. Ez nagyjából sikerült is, mentünk tovább. Visszafelé arra jöttünk haza és szembetalálkoztunk egy öregasszonnyal, aki elkezdte nekem mondani, hogy hogy mertem én bosszantani az ő kutyáit azzal hogy megállítottam a sajátomat, stb. Hangsúlyoznám, hogy a kutyámat nem az ő háza előtt állítottam meg, hanem a szomszédjáénál. A beszólására elmagyaráztam neki hogy nem az ő háza előtt állítottam meg a kutyát. Erre megfenyegetett hogy ha mégegyszer ilyet csinálok akkor ki engedi a saját kutyáit (2 kutyája van) hogy harapják szét az én kutyusomat. Én visszaszóltam neki, szóval még ő is beszólogatott még néhányat. És akkor a végén elkezdi hogy milyen szemtelen vagyok, stb és hogy majd szól a szüleimnek (ismeri őket) hogy mit tettem. Én meg visszaszóltam neki erre hogy "Akkor hajrá, szóljon nekik". Utána ment mindenki a maga dolgára. Én úgy érzem nekem volt igazam, ugyanis a kutyám pórázon volt és mivel az utca közterület, ott állítom meg a kutyust ahol csak akarom, ráadásul azért, hogy lenyugodjon. És mégegyszer: mégcsak nem is az ő háza előtt állítottam meg.

Most egy darabig biztos kerülöm a házát mert egy elég rosszindulatú nőnek tűnik. Szerintetek kinek van igaza?



2020. szept. 10. 19:22
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
És tudom, válaszolhattam volna szépen és mondhattam volna rá azt hogy jó, azt cső. De olyan rondán szólt, meg meg is fenyegetett, és eleve ideges és fáradt voltam (ugyanis keveset aludtam, éjszaka pusztult el az egyik kanárimadaram) és igy visszaszólogattam neki. De nem rondán, szóval nem volt benne káromkodás vagy ilyesmi...
2020. szept. 10. 19:25
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha kiengedi a kutyáit, az bűncselekménynek számít.
2020. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

1.Az utca közterület oda mész ahová akarsz és ott állsz meg ahol akarsz.

2.Az,hogy neveled vagy legalább nyugtatod a kutyád egy jó dolog,nem úgy mint ő,hogy hagyja ugatni a kerítés mellett a dögjeit.

3.A fenyegetés,fenyítés (kutyával is) bűncselekmény.

4.Az összes vén tetű ilyen,ne is foglalkozz vele.Ha kiengedi a kutyáit elaltatják mind a kettőt amiért más állatra vagy épp rád támadtak ő pedig testi sértésért (még kutyával is,szándékosan engedné ki a támadásra képes kutyákat,meg is fenyegetett vele) több év börtönt és pénzbírságot kapna.

Hívd fel rá a figyelmet.No meg arra,hogy törölje le a habot a szája sarkáról és ne fenyegetőzzön vén kutya létére,rozoga már ő ahhoz,hogy bárkivel is összetűzésbe keveredjen.

2020. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

Velem is volt már ilyen. Egy fürdőruhás nő előre szaladt a kerítéshez és elkezdett ordibálni, hogy haladjak már tovább, stb. Annyira nem értettem, mert habzó szájjal ugattak a kutyái.

Egy másik eset volt, amikor az utcán sétáltam és közben tanítottam neki a lábhoz parancsot. Erre elkezd egy férfi kiabálni, hogy a kutyát a kutyaiskolában kell tanítani, csak húzzam oda magamhoz és menjek már tovább. Ott megfordultam és elindultam a másik irányba.

16/L

2020. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
75%

"Erre megfenyegetett hogy ha mégegyszer ilyet csinálok akkor ki engedi a saját kutyáit (2 kutyája van) hogy harapják szét az én kutyusomat,,


ha legközelbb ilyet mond verd pofán

2020. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, megnyugattatok! Tényleg, hálás vagyok.
2020. szept. 10. 19:44
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

#5:

A kérdező talán nem egy primitív ősember, hogy ilyet tegyen.

2020. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
12%

Nem lehet kerulni a konfliktusokat?


Nem lehet tisztelettudóan kommunikalni az idosebbekkel?


Ha kiengedi a kutyait, a te kutyádnak nyekk! Lehet, hogy utana az idos holgy is meguti a bokajat, de ez mar nem hozza vissza a tiedet.


Probalj meg bekeben elni a kornyezeteddel es bar manapság szokas pofatlan fiatalnak lenni, de azert ne feledd a mondást: "okos enged, szamar szenved".

2020. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is neked volt igazad, de azt azért tegyük hozzá (4-esnek is szól most), az elég bunkó dolog, ha szándékosan olyan helyen időzöl sokat, ahol tudod, hogy üvöltözni fognak a kutyák. Zavaró. Bár kérdező azt írja, nem ez volt a helyzet...
2020. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
72%
Az összes nyugger ilyen. Tisztelet a kivételnek. Btw neked volt igazad. + A fenyegetés/fenyítés bűncselekmény.
2020. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!