Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kölyök kutyámat a felnőtt(7 éves) macskámmal?

Figyelt kérdés

Egy új családtagunk lesz még pedig egy kölyökkutya(1-2 hónapos). A macskám ki-be járós. A kutya meg szintén kinti lenne. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudnám őket egymáshoz szoktatni? Első alkalomkor mit érdemes csinálni? A macskám jó szívű hiszen eteti a másik macska barátját és olykor még a süniknek is szokott kuncsorogni egy kis kaját.


Ha esetleg lenne olyan valaki akinek sikerült a kölyök kutyáját össze szoktatni a felnőtt macskájaval az kérem segítsen, hogy mit és hogyan csinált. Illetve más is írhat tippeket stb.


Köszönöm előre is!



#kutya #macska #összeszoktatás #Kutya és macska össze szoktatása #Kutya és macska barátság
2020. szept. 12. 13:50
 1/10 evimeri ***** válasza:
86%

Semmi extra. A kölyök kutya játszani akar majd a macskáddal. Ő pedig partner lesz vagy sem. Minden erőlködés nélkül megszokják egymást, mivel kölyök kutyáról van szó.

Felnőtt kutyával nehezebb lenne a helyzet.

2020. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Off, de 1-2 hónapos kutyának még az anyja mellett a helye.
2020. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
@Anonim Igen valóban az anyja mellett lenne a helye de attól független el lesz hozva mellőle. Ezt sajnos nem én döntöm el hanem az anyukám és a tenyésztő.
2020. szept. 12. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Akarod mondani szaporító. A tenyésztők betartják a jogszabályi előírásokat.
2020. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggodni az osszeszoktatas miatt, a macska ugy is felmegy valami magaslatra ha sok neki a kutya rajongasa, de persze a kiskutyát fegyelmezni kell mert tul hebrencs lesz es ez zavarni fogja a cicát.
2020. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

6. Te magad írtad, hogy 1-2 hónaposan hozzátok el!

4-6 hetes kutya még szopik...

Akkor ki is ír baromságokat?

2020. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utólag: A kutya korát rosszul írtam ezért írtam kevesebbet mint amennyi a kutya. A lényeg,hogy kölyök kutya és már nem szopik. Nincs annyi időm,hogy veled foglalkozzak,hanem inkább a kutyámmal játszok. Ezek nem bizonyítékok ha félre írtam a kutya korát...


Itt le is zártam végleg! Ha valaki esetleg tudja,hogy lehetne kérdést kitörölni,hogy ne jöjjön több üzenet rá azt megköszönném!


Evimen-nek meg köszönöm a segítséget! :)

2020. szept. 16. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

"Ezek nem bizonyítékok ha félre írtam a kutya korát..."


De azok mivel ezt csak utólag közölted...


UI: kérdést te nem tudsz törölni csak a moderátorok, ha bemész a kérdéseid menüpontba a kérdésed mellett van egy x azt meg kell nyomni és kikerül a kérdéseid menüpont alól így nem jelzi a további válaszokat neked, de a kérdésed másoknak továbbra is látható lesz.

2020. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kutya annyira fiatal,csak egyszerűen össze kell engedni.
2020. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd őket,a kiskutya játszani akar, majd megszokják idővel... nekem is van egy 6 éves macskám meg egy kiskutyám, de ha arról lenne szó nagykutához kismacsát is hozzá lehet szoktatni
2020. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!