Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beengedite (k) a kutyát a...

Beengedite (k) a kutyát a szobába?

Figyelt kérdés
Faj, nem, kor!
2010. aug. 6. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Panelban lakok és szabad bejárása van bármelyik helyiségbe csak a takarítás macerás így lehet szüleim szobájából kitiltom de már értelmetlen lenne mivel eddig bemehetett na meg úgyis csak akkor van ott ha én is ott vagyok mert ki nem mozdul a seggemből :)

Pincsi,kan,2 éves

2010. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is panelben lakunk. Egy szoba kivételével mindenhová bemehetnek.

2 éves beagle szuka és 7 éves westi kan

2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, panelban lakunk mi is.

Foxi, kan, 11 éves.


De anyuméknak van 2 kuty, Ők kertesben laknak, és ha nagyon hideg van, vagy vihar, tűzijáték, stb, akkor beengedik Őket az előszobába.

1 kutya: kaukázusi keverék, szuka, 13 éves

2 kuyta: staffi, kan, 2 éves

2010. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Engedd be, mert beleb*sz a villám!
2010. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja, amúgy:

Ember, shemale, 20

2010. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakunk, csak a nappaliba van bejárása. Kivéve mikor, vihar van, mert akkor a fürdőszobában érzi magát biztonságban.

Angol bulldog, 6 éves szuka.

2010. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos szuka beagle, éjszaka kint alszik a házában, napközben is néha kint van, bejöhet a nappaliba, ami egyben van a konyhával, de a hálószobákba nem engedjük. Általában bent játszunk vele, és van egy ágya is (a nappaliban)
2010. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertesházban lakunk, de az egyéves amstaffunk, általában bent van, mivel őt ide szoktattuk...

Napközben ki-kimegy, de itt jobb szeret lenni.

A tacskónk, kezdetektől kint volt, ő retteg a lakástól


amstaff:1éves

Tacskó:2éves

2010. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Beengedem, de ettől függetlenül szigorú vagyok, nincs kényeztetés, bútorokra felmászás. Van saját ágyuk. És van kert is, szóval nem panelkutyák. Más szobájába nem mennek mert az zárva van meg a többiek nem is akarják, meg én sem mert az én kutyáim legyenek velem.

Mudi szukák, 9, 4, 2 évesek.

2010. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Panelban lakunk bárhová bemehet, amikor kertes házban laktunk akkor is odament ahova akart (imádtam amikor a konyhaablakon leskelődött kifelé, most az erkélyajtónál teszi úgyanezt :D)


Faj: kutya (mudi),

Nem: ivartalanított kan,

Kor: 6 év körüli mentett kutya.

2010. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!