Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beszólok egy kutyát sétálta...

Ha beszólok egy kutyát sétáltató embernek mert zavar amikor a kutyáim ugatnak az jogos?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Neveld meg inkább a kutyáidat!
2020. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
98%
És a helyzet részletesebben? Elmegy a házatok elött és akkor ugatnak a kutyáid vagy te is sétáltatod őket és akkor? Egyébként szerintem egyik esetben sem kéne ezért beszólni valakinek. A ház elött 2 perc alatt elmegy, abbahagyják majd, ha te is sétáltatsz akkor meg kellett volna tanítai őket viselkedni.
2020. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem áll meg hergelni a kutyáidat szándékosan akkor nem.Neki van joga ott sétálni ahol akar ameddig közterületen teszi. Meg kellene nevelni a kutyákat az emberek csesztetése helyett.
2020. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ma 10km-t sétáltam délelőtt a kutyámmal. Elhaladtunk egy kutyasuli mellett is, ahol épp pihenö volt, a gazdik a büfé részen ültek, a kutyák játszottak. Mikor elhaladtunk mellettük a kerítés mögötti kutyák ugatni kezdtek, az enyém csendben haladt tovább, párszor rájuk nézett. Sose voltam vele suliban, mert nem úgy alakult, mentett kutya, első kutyám, saját nevelés. Ha ő van kerítés mögött, le tudom állítani. Neveld meg a kutyáidat!
2020. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
98%

" amikor a kutyáim ugatnak"


Mi az osszefugges ? Miert nem a kutyaidnak szolsz be ?

2020. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

"amikor a kutyáim ugatnak"

Tudom, hogy idő megnevelni a kutyákat, de én azért megjegyezném, hogyha beszólnak nekem, mert kutyát sétáltatni, hogy nem az én hibám, hogy nem nevelte meg a kutyáit.

Egyébként ha te sétáltatod a kutyáid, más kutyák nem ugatnak?

2020. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem is értem a kérdést. Ennyire ostoba nem lehetsz.
2020. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
98%

Nem jogos. Ez kb olyan mintha dohányzóként zavarna, ha valaki melletted gyújt rá.

Amikor te sétálsz a kutyával rátok nem szoktak ugatni a kutyák kerítés mögül? Egyébként miért zavar, ha ugat a kutyád amikor valaki anélkül hogy neked ártana elmegy a házatok előtt szintén kutyával?

Inkább a sajátoddal törődj és ne másoknak szólogass be (persze ok nélkül).

2020. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában így nem jogos. Ha a mi házunk előtt elmegy valaki és a mi kutyánk őrült módon ugatni kezd, akkor nem az illető a hülye, nem őt fogom lecseszni, hanem a kutyámnak szólok, hogy túltolja a dolgot. Ugyanez amikor a postás jön, agyvérzésig képes hergelni magát miatta. Nem a postás tehet róla.

Ha utcán sétálunk és a szembe jövő kutyára ugatni kezd(ene, de nem teszi), akkor is az én hibám, hogy a kutyám nem tud viselkedni és nem a másik gazdáé. Egyedül akkor szólnék be jogosan a másik gazdinak, ha az ő kutyája hergeli az enyémet, és ezért ugat az enyém.

2020. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos ... inkabb bunko! Mire fol szólsz be masnak? Ki vagy te? Isten, vagy etalon?


Azert kivancsi lennek, hogy nekem mikor szolnal be pubikam … biztos valami novel, öreggel, vagy gyengevel vagy ilyen beszologatos.

2020. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!