Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy minden kutya férges?

Igaz, hogy minden kutya férges?

Figyelt kérdés
És hogy azért kell félévente féreghajtózni mert tényleg férgesek is? Vagy megelőzésképpen is adják a féreghajtót?
2010. aug. 6. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó. Az én kutyám két éves és még egyszer sem volt benne. Három havonta illik féreghajtózni 200-300 forint egy tabletta ami 10 kilós kutyának jó, szóval nem egy nagy összed. Jobb félni mint megijedni. Attól, hogy az enyémben még soha nem volt bármikor lehet. Bele iszik egy pocsojába, vagy ha csak megszagolja egy másik kutya ürülékét...
2010. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timido ***** válasza:

enyémbe mindig volt eddig.

ráadásul van a parkba egy ember, akinek nem is volt még oltva a kutyája, e féreghajtózva!!! a kutyám meg azzal a kutyával játszik. az enyém mindent megkapott, féreghajtó, de így kitörölhetem a féreghajtóval a seggem, ha az a felelőtlen nem tőröm gazda kutyája úszik a férgekben!

isstenem, hogy léteznek egyen szemét gazdák.. csak felidegesítem rajta magam.

a kutya ráadásul a legolcsóbb tápot kapja egy nevenincs boltból...

2010. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 éves kutyámban kölyök kora óta nem volt féreg, pedig rendszeresen féreghajtva van.
2010. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18.11-esnek:

Ha ennyire gáz az a kutya, miért is játszik a tied vele? Nem volna okosabb nagy ívben elkerülnöd?

Vagy lehetne a gazdával elbeszélgetni.

2010. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timido ***** válasza:
beszéltem már vele... dehát azt mondja neki túl drága az oltás... nem is értem miért van kutyája. pórázon is alig lehet vezetni azt a kutyát. neveletlen
2010. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!