Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 eves Amstaff kani...

Van egy 1 eves Amstaff kani kutyam es most vettem egy 6 heted Amstaff szuka kutyat, de az a problema, hogy a nagy parolna a kicsivel. Hogyan tudnam a tudomasara adni, hogy az meg csak kolyok kutya es hogy ne molesztalja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

Tehát állatkínzást követtél el a törvény szerint (és egyébként is), mikor 6 hetesen elszakítottad szerencsétlen kölyköt az alomból.

Felelőtlen, alkalmatlan kutyatartóként persze szaporítótól van staff jellegű keverék kutyád. Gondolom a kan is csak keverék, ő is szapitól van.

Fogalmad sincs a nevelésről. Vagy a kutyakommunikációról. Egyáltalán nem is tudod nevelni a saját kutyádat. De azért kellett még egy!

Van egy tippem, hogy te is az a putris szaporító típus vagy, aki a kutyája elletéséből, kölykök gyártásából akar némi plusz pénzt. De felelősség, tudás, a fajta szeretete egyáltalán nincs meg.

2020. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A kan kutyam jol nevelt minden utasitasom elvegzi, de viszont ez a helyzet uj volt neki, elvittem a 6 hetes kutyat oltasra es visszavittem a gazdijahoz meg 1 honapig ott lesz, illetve ivartalanitva lesz, az emberek egybol tamadnak es itelkeznek pedig mindenkinek vam a fule mogott eleg... Minden nap hetkoznap 2 3 orat szanok a kutyamra illetve hetvegen tobbet, szoval kicsit beneztek azok a szemelyek akik rosszindulatu kommenteket irtakzs
2020. szept. 17. 14:41
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Egyik kicsit szánhatnál a saját magad művelésére is, mert valami undorítóan ronda az írásod. Komolyan, ennyire gusztustalan helyesírással hogy lehet megélni? Ki vesz így téged komolyan?
2020. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Talan azert mert nem a magyar nyelv az anyanyelvem, epp errol beszeltem az elobb, inkabb irjak helytelenul, mintsem legyek egy ilyen ember aki ilyen hangnembe beszel valakivel akit nem is ismer 🙄
2020. szept. 17. 14:46
 25/28 Tevenyereggyarto ***** válasza:
24%

#23

Ugyan már, ez még bőven olvasható. Igaz nincsenek ékezetek ami elég zavaró tud lenni, de úgy egyébként olvasható. Ennél láttam már sokkal rosszabbat is ahol már tényleg megerőltetés volt kitalálni ,hogy mit akar a másik (nem feltétlenül ezen az oldalon).

2020. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23%

Hát, nekem már ez is épp elég zavaró.

És kérdező, csak egy jó tanács: ha kritikát kapsz (pláne ha jogos is) ahelyett, hogy másokat akarnál egyből fikázni, vagy hárítanád a felelősséget magadról, inkább próbálj meg helyesebben vagy értelmesebben viselkedni. Már megbocsáss, de az intelligenciaszintet mutatja, hogy rögtön mindenki más a rossz, gonosz szemét, stb. És persze sohasem te, bár te kezdtél el személyeskedni, te vittél haza szaporítótól kutyát, te követtél el állatkínzást.

2020. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ha neked az allatkinzas azt jelenti hogy elhoztam a kiskutyat majd beoltattam es az okosok tanacsara visszavittem az anyjahoz akkor a te inteligenciaszinted se lehet valami magas😂😂
2020. szept. 17. 16:46
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

Csak hobbi kutyusok, vagy mozogsz is velük majd valamilyen sportban? (azt is akár hobbi szinten)

A kant mindig jobban kell egy kicsit fárasztani, mert ivartalanul is lesz, hogy sokkal többet pörög mint a szuka, hiába az a fiatalabb,a kanok energikusak. :)

Ilyenkor érdemes vele külön is foglalkozni, hogy a szukát ne zavarja annyira, nekem például két huskym van. A szuka jobban szereti távolabbról figyelni ahogy a kan kitombolja még magát a kertben, neki elegendő a kettejükkel tett nagy séta :D

2020. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!