Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzer kijönne az...

Óriás schnauzer kijönne az amstaffommal?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Milyen értelemben? A te kutyád hogy jön ki más kutyákkal?
2020. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Együttélésre gondolok, milyen falkát alkotnának együtt. Az én kutyám elég hektikusan fogad el más kutyákat. Megneveltem rendesen, ha egy kutya nem szimpatikus neki, akkor jelez neki meg nem foglalkozik vele. Régebben azért ez nem így volt. Azért kérdezem mert mindkét fajta alapvetően domináns természetű, egyik se volt soha egy csapatjátékos. Persze ettől függetlenül lehetnek a legjobb barátok is szóval ha van valakinek érdemi tapasztalata is, nem csak a munka utáni feszültséget jött fröcsögéssel levezetni mint az egyes azt szívesen meghallgatom.
2020. szept. 20. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nevelés kérdése. Ha kint a vadonba találkoznának nem lennének barátok.
2020. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így előre megjósolni nem lehet. Ha majd beszéltél egy tenyésztővel akinél van alom mondd meg neki hogy egy lágyabb beállítottságú kölyköt adjon. De a legjobb az lenne ha egy két kinézett kölyökkel a te kutyád is találkozhatna mielőtt még véglegesen döntenél. A reakción tudni fogod hogy érdsklődnek e egymást iránt vagy feszültség van. Plusz érdemes különböző nemű kutyát választani.
2020. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre még nem gondoltam
2020. szept. 20. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkezo nemu legyen.

Vidd oda a konkret shaucerhez es nezd meg ,kedvelik-e egymast. Mi is igy valasztottunk masik kutyat az amstaffunkhoz.

2020. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!