Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen fajta kutya?

Van ilyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
Létezik farkaskutya fajtájú kutya? Nagyon sokan olyan tudatlanok itt, hogy azt sem tudják, hogy ez milyen fajta, mert amikor nem német juhászt írtam a kérdésben, akkor jött a sok kötekedő tudatlan ember és ebbe kötött bele... (Mint most is:P)
2010. aug. 7. 09:45
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy farkaskutyának szokták hívni a németjuhászra hasonlító keverékeket, amelyikek minden második falusi háznál ki vannak kötve a láncra.

Természetesen nincs ilyen fajta.

Ha ilyet hallok, azt szoktam mondani, hogy minden kutya farkas, kivéve, amelyik farkatlan.

2010. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mekkora poén ,hogy kétszer is leirta a kérdésben, hogy tudatlanok vagyunk, mármint mi, akik nem ismerjük a farkaskutyát...:))
2010. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jajj az oan naon nagy poén télleg, azt hiszed h csak te veted eztet észre egydűl?
2010. aug. 7. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!