Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú vagy lány kutya, mik a...

Fiú vagy lány kutya, mik a különsbégek, melyik "jobb"?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy évente 2-3x 3 hétig, de biztos, ami biztos, legyen 4 hét, amíg vigyázni kell rá, de mivel ez nem olyan, mint a nőknél az ovuláció, hogy majd számon tartod és nem lesz baba, hanem nálunk ez ösztön, így mennek és felcsináltatják magukat direkt, ezért simán becsúszhat úgy is, hogy nem is gondolnád.
2020. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás esetén nincs probléma a tüzeléssel. Viszont olvastam, hogy kanoknál ha ivarérés után ivartalanítják, akkor megmaradhatnak rossz szokásként olyan tulajdonságok, amik az ivaréréskor jönnek elő (pl. jelölés, akár lakásban is), de tapasztalatom nincs, csak olvastam, ezt természetesen meg lehet cáfolni, ha valaki mást tapasztalt.
2020. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es: Mi 8 hónaposan ivartalanítottuk, de szerencsére nem volt ilyen probléma. Azonban az állatorvosunk is mondta, hogy ha később ivartalanítjuk lehetnek vele gondok, szóval szerintem pont a határon voltunk.
2020. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!