Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyanatosan ugatja...

A kutyám folyanatosan ugatja a szomszédot mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már csináltunk egy második kerítést ami elválasztja az előkertet a hátsótól, hátra zártuk. A probléma ekkor megszűnt, viszont egy hónapja kivágta a szomszéd a kert végében lévő nagy tujákat amik a kerítése mellett voltak és valami veteményeskertecskét csinált rögtön a kerítés mellé, ahol mostanában mindig kapirgál. A kutyán azóta átlát, ugrál a kerítésre és folyamatosan ugat amég nincs rászólva. Én éjszaka dolgozom, délelőtt szeretnék aludni de egyszerűen nem tudok, mindig az ugatásra kelek, kikészülök lassan. A szomszéd is szólt már, hogy fél a kutyától, csináljak vele vmit. Jelenleg nem tudok semmilyen megoldást erre, most dobtam ki egy valag pénzt, hogy lekerítsük a hátsó udvart, erre kiszedi a bokrokat...Mit tegyek?

2020. szept. 24. 12:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre örülök ha élek mikor hazajövök, de tudom, hogy kellene. Rajta leszek az ügyön 😅
2020. szept. 26. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!