Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Január óta szűnni nem akaró...

Január óta szűnni nem akaró erős váladék termelés a torokban. Folyanatosan krákogok, köhögök nehezen nyelek, enni is nehéz nyák darabokat köpködök fel állandóan, ez mitől lehet vagy hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam először allergia gyógyszert írt fel az nem használt most gyomorsavlekötőt hátha reflux de semmi javulás :/
2018. aug. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Manduláid rendben vannak?
2018. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted szedni a reflux gyógyszert, akkor türelem, nekem 3-4 hónap volt amíg elmúltak ezek a tünetek gyógyszerrel és persze diéta. Nem ártana egy gégészeti vizsgálat sem, hátha ott van a probléma.
2018. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tejtermékek pl. nyákosítanak. Érdemes lenne kipróbálnod azok elhagyását, amíg nem találják meg az okot. De akár az is lehet ok.
2018. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gégészeten le ráztak annyival hogy biztos por/vegyi anyagra vagyok érzékeny és ez gyógyszerrel nem kezelhető, állította úgy hogy meg sem vizsgált... manduláim hát meg vannak még de nem tudom igazából, bár ha gond lenne vele az orvos látta volna mikor lenézett
2018. aug. 30. 22:33
 5/7 A kérdező kommentje:
diétára milyen ételt javasoltok?
2018. aug. 30. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne azt itt leírni, de ha keresőbe beírod, hogy reflux diéta, akkor sok hasznos infót találsz.
2018. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondom van már 4 hónapja. Az orvosok nem mondanak semmit.. Sikerült gyógymódot találnod rá?
2019. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!