Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok név ötleteket mondani...

Tudnátok név ötleteket mondani egy kölyök fiú Border Colli-nak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sport kutya lesz és szeretnék valami nagyon egyedi, eredeti nevet neki, ami utal a gyorsaságára, fordulékonyságára, energikusságára, Keménységet, rendíthetetlenséget, sugároz.

Pl.: Speed, Energy, Dinamit, Chaos, Fireball, Diló

Hátha valakinek lenne valami csúcs ötlete, vagy valaki megihlet és nekem jut eszembe valaki.

Még nincs nálam csak ötletelek aztán majd úgyis az lesz ezek közül ami legjobban rá illik. :)


2020. szept. 26. 10:06
 1/6 anonim válasza:
52%

Scottie, Mason, Bradley, Bosco, Brutus, Ace, Boomer, Dash, Denver, Dre, Duke, Harley, Harper


Remélem ezzel tudtam segíteni!^^

2020. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a három szótagú nevek túl hosszúak.

Angol nevet akarsz neki? Akkor Bullet, ha magyar is jó, akkor Golyó. :)

2020. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A fajta Skócia és Anglia határvidékéről származik, ezért pl.:

Callan: Skót név, azt jelenti, hogy "csata, szikla", ami szerintem illik egy sport kutyához is.


Dustin: jeletése bátor harcos


Harbin: Kis okos harcos


De névkeresőkben bármilyen jelentésű nevekre rákereshetsz. Illetve, ha van kedvenc karaktered (aki pl versengő, okos, vagy sportoló...szóval van valamilyen olyan tulajdonsága, amit szeretnél, ha a kutyád is rendelkezne vele ideális esetben), akkor az ő nevéből is kiindulhatsz.

2020. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Flash, Spirit, Chase, Dash, Rush, Sonic, Turbo, Jet, Bang, Clash, Rascal
2020. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Isaac Newton.

Azonnal van 1 vagy 2 neved is ami mindent ami fizikával, fizikai erővel kapcsolatos magában foglal.


Volt, Watt energia mértékegységek.

Storm, Lighning vihar és villámlás.

Methode, Duracel, Razer, Blaze amit még el tudok képzelni a többi esetleg magyar utalgatás az erőre gyorsaságra, agilitásra.

2020. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Félix,storm(y),thunder,spidy,Spider
2020. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!