Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit lehet ez?...

Szerintetek mit lehet ez? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Van egy basset hound kutyusom!Pár napja észrevettük a gojvályánál, h kipirosodott neki a bőre és egy foltba kihullt a szőre!LEvettük a bolhanyakörvét (scalibor) mert anyu szerint az dörzsölte ki neki!Mos tmár valami váladék is folyik enki belőle d enem látni h miylen állagú és kicsit kellemetlen szagú!Sebhintőporozzuk neki míg eltudjuk vinni dokihoz!Szerintetek mi lehet ez?Mit tegyek rá mig nem érünk el a dokihoz?
2010. aug. 7. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

mert olyan messze laktok a dokitól???

amúgy ha kicsit értelmesebben írnál...

nem hallottam semmi ilyesmiről: "gojvályánál"

:OO

azonnal állatorvoshoz kéne vinni. nem érdemes kockáztatni.

2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Dr. Nikolett válasza:

Én állatorvos voltam 15 évig. SZerintem ez allergiás reakció lehet. Mien színű a váladék? Nem genny vagy valami? És toábbra is hintőporrozzátok. Írj vissza.

2010. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Kedves" első!Az ügyeletes állatorvost nem érjük el telefonon!Nem pedig az a baj h messze van tőlünk!

És elég buta lehetsz ha azt sem tudod, h mi az egy basset houndnál h golyva!de nem magyarázom el keress rá neten!


Második: köszönöm h segítesz nekem!a váladék szerintem átlátszó, nem nagyon látni!a sebhintőpor beszínezte sárgára!Meg tettünk rá bepanthent egyszer!lehet h a nyakörvtől lett allergiás?

2010. aug. 7. 17:01
 4/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
A golyva a pajzsmirigy megnagyobbodása kedves kérdező. Egy betegség és nem egy testrész. Úgyhogy nem a válaszoló a buta,hanem te.
2010. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy bizonyos vegyszerre allergiás a kutya. Hintőpor helyett Betadin.
2010. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én kutyám ételallergiától sebesedett ki, bizonyos kajákat - pld füstölt húskészítmény - nem ehet, mert azonnal sebesre vakarja magát. Betadine oldattal kenem, bőr és nyálkahártya fertőtlenítő. /De az okának járjatok ti is utána, mitől sebes!/
2010. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr Nikolett : Lehetséges hogy nem bírja ezt a falyta nyakorvet. És akkor a hintöport is váldoztasd meg mert ha besárgul az nem jó jel. továbbra is írj segítek!:) :)
2010. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:02


Képzeld nem vagyok buta, nekem az állatorvos mondta h így hívják a kutya áll alatti részét!Szal akkor ő is buta, pedig ő állatorvos!?

Mind1, ha nem tudsz segíteni inkább ne írj!


Köszönöm mindnekinek a segítséget, már voltunk dokinál és hamar meggyógyúl!

2010. aug. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!