Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor a konzervet is kell...

Akkor a konzervet is kell keverni a konzervel?

Figyelt kérdés

Lehet nagy hülyeség ez a kérdés, sőt elég valószínű...

De hát azért mégis, nehogy elrontsak valamit.


Tehát a kutyám konzervet eszik, ezt:


[link]


Ezek közül mindenféle ízben. Ezt találtuk a legjobbnak, viszont nem tudtunk időben rendelni, és már nem fogják kihozni péntekig...

Azon gondolkodtam vennék neki ideiglenesen prémium konzervet valahol, de hát ugye eszembe jutott, hogy ha a száraztápokat keverni kell, akkor kell a nedveseket is?


Hasnyálmirigy problémái vannak, ezért nagyon fontos hogy ne okozzak neki gyomorproblémákat.


Köszönöm!



2020. szept. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a macskámnak úgy szoktam, hogy csak az egyiket váltom egyszerre, így megvan a megszokott kaja is. Ha új szárazat kap, akkor a nedvesen nem változtatok, fordítva ugyanez. De keverheted is, ha biztosra akarsz menni.
2020. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne bonyolutsd túl...
2020. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem bonyolítom túl, nem akarom hogy hasnyálmirigy gyulladása legyen, orvosi utasítás alapján zsírszegény diétán kell tartani.

Tehát nem ehet száraz tápot, mert egyszerűen nem találtunk a piacon olyat, ami jó lenne. De a nedves tapok között van olyan ami megfelel.


Nem fogom keverni szerintem, mert ha egyik tápban sincs adalék anyag és stb, akkor végülis nincs mitől tartani, külön felé húsokat eszik szóval, nem lehet probléma. :)

2020. szept. 30. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam keverni, váltogatni a tápokat és konzerveket.
2020. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!