Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy veszitek ki a kutyából a...

Hogy veszitek ki a kutyából a ragadós bogáncsot?

Figyelt kérdés
Kis kutyám van, és alapból kitudom venni ha pl hátán, vagy hasánál, esetleg lábánál levő szörbe ragad bele a bogáncs, vagy valami ragadós fű fajta, de most az állán van, és nem engedi, mindig elforditja a fejét (megharapni nem akar mert sose tenne ilyet)

2020. szept. 30. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy ahogy bárhonnan. A mieink sem szeretik nyilván, de ha ilyen érzékenyebb helyen van, akkor óvatosabban próbálkozom. (Mindenképp csak kézzel, mert ollóval vagy bármilyen más eszközzel megsértheted, ha elrántja a fejét. )

Nálunk beválik ha közben beszélek hozzá nyugodtan, és közben simogatom. Attól megnyugszik, és megengedi. Persze ettől függetlenül sem 1-2 perces feladat szokott lenni. :)

2020. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anno a spánielnek megtanítottam, hogy amelyiket mutatom (jobban beragadt/rossz helyen van), azt szedje ki magának.

Szóval sokszor ketten szedegettük :))

2020. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De a legjobb az, ha séta közben is nézegeted. Amikor beleakad, akkor a legkönnyebb kivenni.
2020. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!