Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjem ki a szőréből...

Hogyan szedjem ki a szőréből a bogáncsot?

Figyelt kérdés

Tele van a lába,levágni nem tudom,mert rövid a szőre.Próbáltam kibogózni,de mindig elhùzza a lábát.

Ha megfürdetem könnyebben ki tudom szedni?



2012. aug. 11. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,Fürdesd meg és vizesen fésüld ki belőle :)
2012. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bozsikrisz ***** válasza:
vizezd be, és nagyon alaposan (úgy, hogy tocsogjon:) kend be hajbalzsammal. Ne mosd le, hanem fésüld át a balzsammal együtt, szépen ki fog jönni. Ha kész vagy, akkor leöblítheted.
2012. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
DE ne ember balzsammal,mert az az állat számára veszélyes lehet(kutya samponnal)
2012. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekemis,fürdés után közvetlenül nem jött ki,de szedegettem vagy fél órát és úgy kijött:)
2012. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bozsikrisz ***** válasza:
Ugyan kérlek, mi baja lesz szerinted a kutyának, ha a lábára tesz az embereknek való balzsamból? Ha nekem semmi bajom nem lesz attól, hogy a szemembe megy, nehogy már a kutya lábának ártson. Ráadásul a balzsam még csak nem is szárítja ki a bőrét.
2012. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1x-2x-i alkalommal semmi baja nem lesz,hogy emberi balzsamot teszel a lábára..csináld csak úgy ahogy leírták:)


nekem hosszú szőrű kutyám van és az orrához ragadt egy csomó bogáncs ,megpróbáltam kézzel de fájt neki, inkább elővettem az ollót és ott lenyírtam a szőrt ,szerencsére nem feltűnő,de máshogy tényleg nem tudtam..neked még könnyebb a helyzeted,hogy csak a lábán van..

2012. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bozsikrisz!

1 alkalomtól semmi baja nem lesz...

De többszöri használat után ekcémás lesz tőle a kutya bőre.


A kutya és az ember bőre egészen más.

Hiába elszarusodó mindkettőnké, de az emberében jóval több mirigy található az egész test felületén.

Az ember elsődleges védelmi vonala tényleg a bőre, a kutyáé azonban a szőre.

2012. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!