Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Városi Kutyanapközi tapasztala...

Városi Kutyanapközi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az örökmozgó border collimnak keresek napközit. A probléma, hogy a visszahíváson még van mit javítani. Többnyire visszajön, az egyetlen gyenge pontja a kutyák. Persze ha odamegyek pórázzal úgy is ki tudom hozni. Van esély, hogy így is felvesznek? A másik, hogy mennyire fárasztóak a programok? Reggel mindig félálomban van a kutyám, a délután a problémás. Ha délután négykor hazahozom, akkor elvan este hatig rágó és logikai játékokkal? Hatkor szeretünk lemenni egy egy-két órás sétára, vagy túrára. Ezután nyugodtan fog aludni? Ezzel is vannak problémák.
2020. okt. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a 9. kerületi Hídépítő utcai napközire gondoltál akkor csak ajánlani tudom a helyet, sok border jár oda. Bekerített hely, így a visszahívás nem gond, mert nem tud elszökni a kutya onnan, de ezen segítenek is hogy behívható legyen. A gondozók nagyon aranyosak, tényleg szeretik a kutyákat, és szívesen foglalkoznak velük. A bandázás mellett sok feladatot is kitalálnak nekik, van puller, frizbi, labdázás, kereső feladatok, logikai játékok, trükktanulás, nyáron meg kutyamedence, és alkalmanként pórázas sétára is elviszik a kutyákat a környéken.

Az én kutyám is örökmozgó, bár annyira nem mint egy border, de imád ott lenni, heti kétszer szoktam vinni. Délután mindig fáradtan jön haza, és sokszor már csak egy esti pisikörre van ereje.

2020. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. Köszönöm a részletes választ!
2020. okt. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!