Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elkoborolt és telihol...

A kutyám elkoborolt és telihold van. Lehet rá ez valamilyen hatással?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kutyám elcsatangolt kb.18:20 perckor és még mindig nem jött vissza. Közben látom hogy telihold van. Ez lehet rá valami hatással ami miatt nehezebb fog tud hazatalálni?

Pl.: a tájékozodását megnehezíti stb...


Nagyon aggódom érte és nagyon erős gyomorgörcsöm van.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 4. 20:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
A telihold nem befojásolja semmibe
2020. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Telihold október 1. volt
2020. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

Igenye van a felfedezesre meg sportra.

Usain Bolt szerinted meddig birna,ha bezarnad egy kis kertbe??


Meg te meddig birnad,h nem talalkozhatsz embertarsaiddal(kutyakkal spannolas),nem olvashatsz interneten(pisinyomok a fakon stb),nem sportolhatsz??

2020. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Átalakul emberfarkassá.
2020. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Sétáltatás közben ment el.

Mindennap szoktam vinni egy darabig pórázzal aztán anélkül.

Eddig csak nagyon ritkán ment el sétáltatás köben akkor is csak kis időre.

Ilyen hosszu ideig még nem ment el. Kisfaluban élek szóval emiatt aggódom hogy valamerre fele messze elment valami miatt és nem talál haza.

2020. okt. 4. 20:31
 6/28 A kérdező kommentje:

#4-es

Haha nagyon vicces vagy. Máskor biztos jót nevetnék rajta de most egyszerűen megöl a gyomorideg

2020. okt. 4. 20:32
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de eleg felelotlen vagy. Tobbszor is volt ra pelda, hogy setaltatas kozben poraz nelkul elment a kutyad, akit nem tudsz ezek szerint behivni... Ha lesz akkora szerencsed, hogy most visszajon, akkor jo lenne, ha poraz nelkul tobbet nem setaltatnad. Egyebkent miert nem indulsz el es keresed meg, foleg, ha egy kis faluban laktok?? En mar reg kint lennek az utcan, nem is ertem.
2020. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Eddig 2x alkalom hogy sétáltatás közben ment el.

Az utolsó május környékén lehetett.

2020. okt. 4. 20:40
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Es?? A ket alkalom is pont kettovel tobb, mint amennyinek kene lennie. Jo eg! :(
2020. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Erősen kétlem hogy én vagyok az első aki hibázik ebben.

Hidd el én is tudom hogy én vagyok hibás de jelenleg mást nemtudok csinálni csak várni és ez nagyon idegörlő. Már voltam ott ahol elment és kerestem, ordibáltam a nevét de semmi.

Ha vissza jön (remélem visszajön) akkor már csak pórázzal fogom vinni.

De annyira nem szokott neki tetszeni neki mert tud a saját tempójában menni és ma is ezért engedtem el és épp ezért ha nem fog vissza jönni akkor azt sosem fogom magamnak megbocsátani mert már 8 éve velünk van és nagyon szeretem.

2020. okt. 4. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!