Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van arra valami logikus vagy...

Van arra valami logikus vagy ésszerű magyarázat, hogy?

Figyelt kérdés
A kutyáim éjfél körül keservesen vonítanak, lehet a hold miatt mert azt utóbbi pár napban hallottam.

2014. jan. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy valamiért nem alszanak, ami fura. Mennyit és hogyan foglalkozol velük egy átlagos napon?
2014. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat simogatom őket, van két kicsi -nem kölykök, és két nagy. Nagyon sokat járok velük sétálni. és hidd el, hogy akkor amikor épp csinálják, hát elég ijesztő
2014. jan. 12. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám kb egy hónapja szinte percre pontosan hajnal kettőkor kezd el ugatni.

Nem olyan igazi ugatás, mint amikor valaki van az utcán, és ugat, hanem teljesen más hangnemben nyomja. Olyan félig ugatós, félig vonyítós. Amikor kimegyek, hogy megnézzem, hogy mi van, akkor meg abba hagyja, és megy aludni.

Ezért, amikor már sokadjára kezdte el kettő körül, akkor olyan 1:50 körül kimentem a teraszra, úgy hogy ne vegyen észre, és nagyon ügyes voltam, mert a két kutya előtt rejtett maradtam, és figyeltem.

Ő beült a kerítés mellé a sarokba, nézte az utcát, és várt, aztán meg hallottam, hogy valahol, biztos, hogy jó messzire elkezdett egy kutya vonítani, és amint ő kb 5-10 msp-je nyomta, akkor az enyém is rákezdett.

Úgyhogy megfejtettem a rejtélyt, nem szellemeket lát, meg nem fura, emberek számára láthatatlan lényeket ugat, hanem a másik kutya ugatására reagált.

Merném állítani, hogy beszélgettek, mert ha a távoli elhallgatott, az enyém mondta, ha a enyém hallgatott el, akkor a távoli nyomta.

Javaslom, hogy te is osonj ki percekkel a várt ugatások előtt, és fülelj, hátha nektek is ilyenek állnak a háttérben. Az is lehet, hogy olyan dologra reagál, amit te észre se veszel.

De, ha nem hallasz semmi furát, akkor valóban kicsit többet kéne vele mozogni, meg fárasztani, hogy átaludja az éjszakát.

2014. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod, nekem 4 kutyám van és kivéve az egyiket mindegyik vonított és én úgy láttam a rét felé és én is néztem őket, de lehet igazad van és az enyéim is csak így komunikáltak, kösz a választ! :-)
2014. jan. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!