Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja ezzel a táppal?

Mi a baja ezzel a táppal?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves border collim.Kap sok finomságot,de most nem ez a lényeg.Eddig friskiest, pedigreet és re.pet.a fajta kutyakajákat adtam neki, tápból is.Próbálok minnél választékosabb lenni ezért tegnap vettem neki egy (kis zsák) mindennapra kutyatápot mert az még nem próbálta.De ezt nem eszi meg.


Vélemények erről a tápról?Rossz a márkája azért nem szeretheti?



2020. okt. 5. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Jaj te nagyon elvagy tévedve...nagyon nagyon..

A friskies, pedigree 4% hústartalmú, a leggagyibb tápok ahogy a mindennapra is... Nagyon hamar válts tápot.

Minimum egy Brit Premium vagy Josera aminek 40% hús tartalma van.

2020. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocs de eddig még azokkal nem volt gond szerette.Köszi a válaszodat.De elhiszem amiket írtál ezeknek a kutyatápoknak inkább csak a márkáját fizetjük...
2020. okt. 5. 19:05
 5/21 kicsibarany ***** válasza:
86%

A prémium tápra is mondhatja a kutya, hogy nem ízlik neki, mert épp olyanja van.

De javasolnám én is a tápváltást valami jobb kategóriára.

2020. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a lehető legcarabb tápok sajnos...

Csak azért mert a kutya szereti, nem lesz jó minőség. Mi is szeretjük a chipset de tudjuk h azon élni nem leher egészségesen (igen ezek a tápok tele vannak cukorral, gabonával stb amire abszolut nincs szüksége egy kutyának).

Ami azt illeti, lehet válogatós a prémium tápok között is..

Úgy tűnik érdekel mit eszik a kutyád, próbálod változatosan etetni. Szerintem nézelődj az összetételt illetően is. Neten lehet jó árban rendelni minőségibb kajákat, pl zooplus.hu vagy a Fressnapf webshopban.

2020. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szoktam személyesen járni a Fressnapfba kutyafinomságokért de ott még tápot nem vettem.Akkor ott nézelődjek?
2020. okt. 5. 19:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akár. Bár szerintem a legjobb ár/érték arányt akkor éred el, ha a zoopolusról rendelsz. Én a macskáimnak onnan szoktam viszonylag magasabb hústartalmú ételt választani.

Sajnos a szupermarketekben nincs csak 4% hústartalmú.

2020. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 5. 20:00
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Érdemes amúgy kiegészítőket is vásárolni. Az én macskáim pl. szeretik a játékokat, viszont a kutyák ugye játékosabb. Szóval biztos értékelné és 1-2 ezerért is vannak már jók.
2020. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!