Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja ezzel a táppal?

Mi a baja ezzel a táppal?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves border collim.Kap sok finomságot,de most nem ez a lényeg.Eddig friskiest, pedigreet és re.pet.a fajta kutyakajákat adtam neki, tápból is.Próbálok minnél választékosabb lenni ezért tegnap vettem neki egy (kis zsák) mindennapra kutyatápot mert az még nem próbálta.De ezt nem eszi meg.


Vélemények erről a tápról?Rossz a márkája azért nem szeretheti?



2020. okt. 5. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

Te jó ég... Ilyen moslékkal eteted a kutyádat? Persze, hogy megeszi, mert tele van ízfokozóval! De a legsilányabb, legócskább tápok ezek, szinte nulla tápértékkel! Kb 4% állati eredetű rész van ezekben, azok is csak inak, bőr, csőr, melléktermékek!

Komolyan nem értem, ha nem akarod normálisan etetni a kutyádat, miért tartasz egyáltalán állatot? Ha az ételén spórolsz, vagy csak ennyire nem érdekel a normális tartása, minek kellett a kutya?

2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11:


Már megbocsáss de az asztala tele van kajával és finomságokkal 8 játéka van

nagyon szeretem!Foglalkozok vele mindennap játszok vele.Talán nem láttad hogy azért kérdezem mert nem tudom és nem azért mert nem akarok jót neki.

2020. okt. 6. 14:36
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Szóval te az a kategória vagy, akit nem érdekel, hogy mivel eteted. Mert gondolom arra sem vetted a fáradtságot, hogy elolvasd az összetevőket. Vagy olvastad, csak nem érdekelt, hogy csupán 4% a hasznosítható, számára szükséges tápanyag benne.

Nekem, mint border collie-s gazdának egyszerűen rossz érzés látni, hogy ez az egyébként remek fajta ilyen emberekhez kerülhet...

2020. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, igen lehet hogy rosszul fogalmaztam, hibáztam rosszul tettem valamit hiszen ember vagyok és hibázhatok. Azért kérdeztem mert nem tudtam úgy mint te aki ebben a kategóriában járatosabb vagy mint én (lehet másban meg én tudnák neked segíteni).Nem szeretnék veled vitatkozni hiszen nem ez volt a célom hanem az, hogy megtudjam mi a kutyám baja. Hidd el nagyon szeretem őt ki van képezve sétáltatom és mindenem ő. Szóval bocs hogy elsőnek így reagáltam a kommentedre, hidd el nagyon érdekel mit eszik a kutyám.
2020. okt. 6. 15:42
 15/21 anonim válasza:

11:


Igen most kicsit butaságot csinált de azért ne válaszolj neki így hisz ki akarja javítni a hibáját és mindenki kaphat egy második esélyt.és szentem jót akarhat

2020. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de 2 éven át moslékkal, szeméttel etetni egy kutyát, nem tartozik a "hibázott, de kapjon második esélyt" kategóriába. Akit érdekel a kutyája, az utána jár a dolgoknak. Akit nem érdekel, nem teszi meg. Mellesleg ha tenyésztőtől van a kutya (vajon miért sejtem, hogy erről szó sincs), a tenyésztők ki szokták kötni, hogy mivel érdemes, lehet etetni.
2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Jó de szebben is fogalmazhattál volna
2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
33%
és igazad van hülyességet csinált és bocsánatot is kért,de kitudja mellete mit kap?lehet kapott a kutya melette olyan finomságokat amik pótolják ezeket vagy ők is főzhettek személyesen a kutyájuknak.tanácsot adhatsz de nem "szeméttel,moslékkal"etetik a kutyájukat mert a friskies jobb mint a 100 ft-os lidl márka.és ennyire ne üsd bele a másik életébe az orrod tőrődj a magad dolgával hisz írt egy szép bocsánat kérő üzenetet de te semmibe vetted úgy hogy szerintem jobb,kedvesebb ember mint TE aki nem tanácsot ad hanem mindenfélével bántani akarod a másikat.sőt szerintem te nem is AKARSZ tanácsot adni mert akkor normálisan fogalmaztál volna nem lettél volna ilyen bunkó.és azt is írta hogy ő is ember hibázhat és ez pontosan így van,sőt ő most jobb ember mert belátta a bűnét te meg nem hogy elfogadod hanem még nagyobb hibát követsz el és nem engesztelsz!ja és fogadni mernék hiszen te is ember vagy hogy a TE KUTYÁD ÉLETE SEM TÖKÉLETES.hiszen ha ilyen szemtelen,bunkó gazdája van mint te annak milyen élete lehet?tudsz te szeretni egyáltalán?csak azért mert írt neked egy normális levelet de te rá se bagóztál!szerencsétlen kutyád!annyira sajnálom hogy ilyen rossz élete van mert ilyen rossz gazdája van mint te!!!
2020. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Tőlem ne kérjen bocsánatot! Én senki nem vagyok neki, nem nekem tett rosszat, hanem a kutyájának. És azzal a kutyájának az eddigi etetése, tartása sem rendeződik, hogy "írt egy szép levelet" név nélkül egy anonim oldalon!
2020. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

Kár így nekiesni, hiszen látszik hogy jót akar a kutyának! Sajnos nem olvasta el az összetevőket. De miért is tenné, ha rá van írva hogy teljes értékű, vagy a tv azt harsogja minden nap, hogy a Chappitől milyen boldog lesz a kutyuli! Egy becsapott vásárló ha úgy nézzük! A lényeg hogy most elmegy szépen a Fressnapfba és nem a Multifit (vagy mi ott az olcsókaja?) soron hanem a Wild Freedom, Select Gold stb polcon kezd nézelődni. Bocs nem vágom az összes kutyakaja márkát.

Kérdezőnek annyit mondok, hogy lehet zsebbenyúlós néhány minőségi kaja, de pl egy cukorbeteg kutya kezelése még zsebbenyúlósabb sajnos, úgyhogy ez legyen a szemed előtt ha vásárolsz.

2020. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!