Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » American bully-t szeretnék...

American bully-t szeretnék venni, hol tudok?

Figyelt kérdés
Ha a keresőbe be írjátok látni fogjátok miről beszélek alacsony, izmos test ,széles fej. Néztem hirdetéseket de sehol nem találtam ilyen tipust csak staffordokat de azok sokkal véknyabbak és magasabbak. Ha tudtok valamit írjatok. Köszi
2010. aug. 8. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kerestem neked. Nos, nem akarlak elszomorítani, de itt Európában, csak francia országban találsz tenyészetet, és hát az sincs egy köpésre, de ha gondolod vedd fel velük a kapcsolatot: [link]

esetleg keress fel egy francia tolmácsot, és levelezzétek le.

2010. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sopronban létezik egy család, akik "tenyésztenek" bullyt, de nem törzskönyvesek...
2010. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

második, remélhetőleg a kérdező nem olyan hülye, hogy szaporítótól vegyen kutyát...

ha mégis, sok szerencsét neki egy beteg, és labilis idegrendszerű, "ki tudja ki apja, ki anyja" kutyához, egy nevenincs helyről.

2010. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nevenincs hely alatt nem Sopront értettem, hanem az állítólagos "kennelüket"
2010. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezért tettem idézőjelbe a tenyésztést... nem kell egyből leugatni a másikat...

én se ismerem őket, csak tudom, hogy létezik Magyarországon ez a fajta kutya. Ennyi.

2010. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkitől. Hát nem hiszem hogy Francia országból szerzem majd be:D. A soproni tenyésztők elérhetőségét megtudnád adni? Köszi.
2010. aug. 8. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Én soproni vagyok. Ismerem azt a családot akik ezeket a kutyákat "tenyésztik". Komolyan mondom, eszedbe ne jusson tőlük kutyát venni!
2010. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Uh ez elég rosszul hangzik. Miért mi a baj a kutyákkal?
2010. aug. 8. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:
2. félre ne értsd nem téged ugattalak le, tudom miért tetted idézőjelbe a tenyésztés szót. Csak nehogy onnan vegyél kutyát kérdező mert nagyon megbánod! Hidd el, Franciaországból beszerzel egy gyönyörű, és egészséges kiskutyát, aki évekig-évtizedekig a társad lehet, és nem kell majd drága gyógyszerekre, vagy műtétekre költeni. Remélem jól megfontolod, hidd el, ha kell is rá várnod egy ideig megéri, mert így csak szenvedés lesz mindkettőtöknek, ha a pár hónapos kiskutyádat kell majd vinned elaltatni mert olyan örökletes, vagy kapott betegsége van, ami már gyógyíthatatlan. Lehet, hogy még az oltásokat és a féregtelenítést se kapták meg, se kölykök se az anya. Vagy olcsó "tesco minőségű" tápot kapnak amitől nem fejlődnek rendesen. És mivel nincsenek beoltva, védtelenek, és gyenge az immunrendszerük. Még egy egyszerűbb kis betegség is súlyos következményekkel járhat, komolyan az ilyen embereket agyoncsapnám aki tenyésztőnek tartja magát, ha így "tenyészt".
2010. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kutyákkal kívülről semmi baj. De nincsenek szűréseik és tenyésszemléje a szülőknek. És nem a legkedvezőbb körülmények között tartják a kutyákat.
2010. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!