Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vemhes a kutyám?

Lehet vemhes a kutyám?

Figyelt kérdés

Tüzelt és elszökött kb.3 napig minden este (nem tudtuk hogy lyukas a kerítés).

Ennek lassan 1 hónapja.

Elkezdett kerekedni a hasa, többet is kíván, de nem adunk neki.

A mellbimbóiról elvileg meglehet állapítani (nem tudom hogyan kell).

Lehet vemhes? Milyen jelei vannak? Mikor lehet 100% an látni rajta?

Ivartalanítani akartuk, de épp akkor tüzelt így az orvos azt mondta várjunk vele és tüzelés után megfeledkeztünk az ivartalanításról...állatorvos nem ivartalanít vemhesen mielőtt írnátok...



2020. okt. 7. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:

*több kaját is kíván, de nem adunk többet neki.

*állatorvoson, ulrahangon kívűl más válaszokat kérnék.

2020. okt. 7. 21:26
 2/70 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen lehet, nem tudod a melléről megállapítani, 2-3 hét múlva egyértelműen látni lehet a hasán.
2020. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
51%
Van rá esély. Ha vakarod pocakját és hátán fekszik, akkor látni fogod h meg vannak nagyobbodva az emlők. De ha látszik h kerekebb a hassa az is egy jel. Meg ha sétál és két oldalt is kipuklisodik vagy hogy mondjam 😀
2020. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
86%
Lehet vemhes.Es akkor masik allatorvoshoz kellene vinni, aki ivartalanit vemhesen, mert igyis megcsinaljak. Nincs szukseg meg egy felesleges szaporulatra.
2020. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy igen csinálják vemhesen is és ugye meg is szakítja a vemhességet.
2020. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is vidd el egy másik dokihoz. A mi kutyánk is vemhesen lett ivartalanítva
2020. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
2 állatorvost hívtam fel ebben a városban ahol lakom és mind2 azt mondta hogy veszélyes. Igaz ez?
2020. okt. 7. 21:35
 8/70 anonim ***** válasza:
88%
Hat pedig nem tudom elhinni, hogy nem rendelt be egyik sem, mert latatlanban nem lehet azt kijelenteni, hogy veszelyes. Igen, az igaz, hogy minel idosebb a vemhesseg, annal kockazatosabb, lehet, hogy peldaul a vege elott 1 hettel mar nem csinalnak meg, ezt a reszet nem tudom pontosan. Ne telefonalgass, hanem vidd el a kutyat egy harmadik allatorvoshoz, o lecsekkolja mi van, aztan elmond mindent.
2020. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
73%
A tüzelő kutyádra még abban a 10 napban sem tudtál figyelni? Most komolyan, mi a fenének ilyen putris sufniszaporítónak kutya?
2020. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

8as 2 van összesen a városban nem tudom máshová vinni.

9es.NEM TUDTAM hogy lyukas a kerítés!

Egyébként oldalt kivan dudorodva a hasa, nagyok a mellbimbói viszont puhák, ez jelent valamit?

2020. okt. 7. 21:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!