Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih Tzu gazdik, mekkora a...

Shih Tzu gazdik, mekkora a kutyátok?

Figyelt kérdés

Első sorban a neme érdekelne, és ahhoz a súlya. + hosszúsága és magassága is jöhet akár körülbelülre is. :)

Több Shih Tzuval is találkoztam és mindegyik más méretű és súlyú volt, de minden esetben egy kicsit kisebb mint az enyém. A nemüket mondjuk meg sem kérdeztem.

Kíváncsi vagyok itt a tieitek milyenek. Kezd aggasztani, hogy eddig mindenkié (van, hogy sokkal) kisebb volt. 😳



2020. okt. 8. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A shih-tzu is egy olyan fajta amit szeretnek szaporítani az emberek és sokaknak köze nincs egy fajta tiszta shih-tzuhoz a kutyája.


Ha a kutyád fajta tiszta és van törzskönyve akkor keresd meg neten mi a fajta standard és az alapján megtudod nézni, hogy beleillik a kutyád vagy sem.

Ha nem törzskönyves akkor lehet nem is shih-tzu kutyád van hanem hasonló fajták keveréke, de ugyan ez igaz azokra is akikkel összefutsz.

Sok szapis shih-tzu szaladgál az utcákon sajnos.

2020. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
A kérdés az, hogy tényleg fajtatiszta e a kutyad vagy nem. Tehat van e tk vagy nincs.
2020. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kis előadást kértem, hanem méreteket.Van tk, nem is tudom hogy merült fel, hogy nincs neki.

A tk nélküli kutya nem fajtakutya.


A másik meg, hogy ha nincs ilyen kutyátok vagy nem akartok ilyen infót megosztani nem kell a komment. Kössz.

Ezen az oldalon semmi értelme kérdezni úgyse arra válaszol senki sose. Szerencsére már máshol kaptam válaszokat..

2020. okt. 9. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem tok korrekt valaszokat kaptal. Ha a tied torzskonyves, akkor a tobbi kutyus valoszinuleg nem, es ezert latsz nagy kulonbsegeket, ennyi.
2020. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Korrekt akkor lett volna,ha csak írnak méreteket és súlyt ahogy kéri.Minek állandóan ez a szapi-tenyésztő téma egy sima egyszerű kérdéshez is..


Nekem szukám van,11 hónapos és 5,5kg jelenleg.Marmagassága ránézésre 22cm lehet,hossza talán egy centivel nagyobb.

A súlyban vagyok csak biztos,azt mérem. :D

2020. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

7kg,kanom van.

Magasságot hosszt nem tudom nincs itthon mérőm.

2020. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Na ha törzskönyves akkor neten fent van a standard. Ott megtudsz nézni minden adatot.
2020. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6kg-os szukám van.25cm a marmagassága.
2022. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!