Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Am. Staffordshire terrier...

Am. Staffordshire terrier gazdik, mik a kutyátok méretei?

Figyelt kérdés
Körfogat, háthossz és súly érdekelne!

2020. máj. 10. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Standard súly: szuka: 28–40 kg kan: 28–40 kg


Standard magasság : 18-19 inches (kan), 17-18 inches (szuka)

2020. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Saját kutyáról érdekelnének a fentebb feltűntetett adatok de köszi azért.
2020. máj. 10. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
65 cm marmagassag. 30 kg volt legutobb.
2020. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szuleit nezd meg eloben. Ha vagott a fuluk,nem torzskonyvesek. Vagott fullel nem mehet versenyekre ugyanis. Egy tenyesztonek meg a minel tobb verseny gyozelem a cel,mert annal tobbet kerhet a kicsikert.


Korfogat 100 cm mellboseg. Meg fejlodesben van.

2020. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért ezeket adtam meg, mert nem tudhatod hogy egy "staffi gazdi" valasza mövött mi van. Tényleg az a fajta, vagy csak egy bulltyp mix és jó az "sztafinak"? Mennyire van elhízlalva (minden másodikra jellemző a hordó test). Szóval a gazdik válasza nem túl releváns szerintem.
2020. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ruhát szeretnék neki rendelni de még nem érte el a felnőtt méretét és olyan ruhát szeretnék, ami felnőtten jó lesz neki :) Tudom, hülyeség ilyenkor még... :)
2020. máj. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!