Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff vagy bordeauxi dog?

Bullmasztiff vagy bordeauxi dog?

Figyelt kérdés

Melyik egészségesebb?

Melyik mozozg kevesebbet?



2020. okt. 10. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Xd
2020. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szinte mind2 egyforma de a Bordeuxi nagyobb termetű, én nekem az szimpatikusabb.
2020. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%

Bullmacim van, 8 éves. Egy éve volt egy keresztszalag szakadása, műtötték, és a csípője sem az igazi, de mondjuk elég sokat lépcsőzött életében, lehet, ez volt sok neki, sajnos emeleten vagyunk 1 szintet megtett napi 2x-3x (nem panel, kertesház, de bent aludt).

A műtétje óta lakáskutya. Lány, 45 kiló. Végtelenül okos, szép, szófogadó, békés. Idegenekkel agresszív, de családon, kerten belül kenyérre lehet kenni, kisgyerekhez is simán odaengedném. KÉpes 24 órából 20at végighorkolni, csóválni felváltva.

Én imádom őt és remélem még nagyon sokáig fog élni a drágám!

2020. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Fejszerkezetük miatt egyik fajta sem az egészségéről híres. Ehhez még pakold hozzá, a túltenyésztett fajták problémáit. Nagyon jó helyről kell hozni, ha ilyen fejű kutyát akarsz...
2020. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A bull az amelyik szerintem sokkal szebb és jobb természetűbb, de elvileg az átlagéletkor náluk 8 év...
2020. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hasonló méretű és habitusú fajták. Sajnos a tenyésztők "áldásos" munkájának köszönhetően mostanra mind a két fajta komoly betegségekkel és alacsony átlagéletkorral rendelkezik.
2020. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!