Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen kutya-WC-kről mit...

Az ilyen kutya-WC-kről mit gondoltok? (Lent.)

Figyelt kérdés

[link]


Panelban lakónak megéri ilyet venni?

Rátudtátok szoktatni a kutyát?



2020. okt. 11. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

El tudom képzelni, milyen szaga lehet, meg milyen undorító lehet tisztítani, sikálni.

Inkább lehordom a kutyát ahogy kell.

2020. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha minden kaki-pisi után pucolni akarod fél órát, mint hogy levinnéd 15-20 percre a kutyust, akkor megéri.
2020. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem erre nem lehetne rendesen rászoktatni a kutyát, mert szobatisztaságnál nem azt tanulja meg hogy csak fűre végezheti a dolgát, hanem azt hogy kint (tehát talajtól függetlenül). Ez igazából olyan mint egy pelenka, ami igazából semmire nem jó, mert arra tanítja a kutyát, hogy a házban kell végezni a dolgát.

Nem rossz ötlet egyébként, csak a kutyák agya szobatisztaság szempontjából nem így működik.

2020. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
A sima kutyapelus sokkal jobb szerintem. Azt csak ki kell dobni, ha már nagyon tele van és kész.
2020. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Miért hiszi mindenki azt, hogy a kutya nem képes megkülönböztetni a számára kijelölt helyet pl egy szőnyegtől?


Kutyám amikor pelenkát használt sem pisilt, kakilt máshova. Sétán is ugyanúgy végezte a dolgát, mint bent pelenkára. Múltkor pl séta után pár órával elkezdett nyüszögni, valamiért pisilnie kellett. Letettem neki a pelust és egyből ráment. Egyébként fél éves kora óta nem pisilt bent, de van itthon pelenka szükség esetére és ritkán használja is, attól függetlenül, hogy szobatiszta.


Tudja, hogy bent csak pelenkára mehet.

2020. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

5, talán tapasztalatból.

Neked szerencséd van hogy meg tudja különböztetni, de attól még a legtöbb nem tudja. Az enyém is ráment a szőnyegre.

2020. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

#5

Több közeli ismerősöm mondta, hogy a kutyájuk nem tudja megkülönböztetni a pelust a kis szőnyegektől, vagy akármilyen földön lévő textiltől. Saját tapasztalatot nem tudok mondani, mert sose használtam ilyesmit. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy több, egymástól független ember mondta nekem ugyanazt, ezért feltételezem hogy ez a gyakori.

2020. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Inkább ezt ajánlom: [link]
2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Az én kutyám szőnyegre sose végzi a dolgát, ha baleset van bent, mindig megy a járólapra, ahol fel tudom mosni. Mentett kutya, nem én tanítottam, már tudta.
2020. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat latod kerdezo, vagy sikerul raszoktatni, vagy nem, ahogy a valaszolok irtak. En is elkovettem a kutyapelenkas hibat, nekem sem tudta csak oda vegezni, el is huzodott a szobatisztasagra szoktatas. De lehet nektek bejon, nem tudni.
2020. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!