Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen kutya-WC-kről mit...

Az ilyen kutya-WC-kről mit gondoltok? (Lent.)

Figyelt kérdés

[link]


Panelban lakónak megéri ilyet venni?

Rátudtátok szoktatni a kutyát?



2020. okt. 11. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Én át akarom szoktatni a járólapról olyan kutya WC-re, amibe bele lehet tenni kutya pelenkát, mert azt még könnyebben eltakarítom. Lekopogom, jó az egészsége, ritkán megy a hasa, de legutóbb kihasználtam a hasmarsos időszakát ilyen tréningre, és ráemeltem a keretre, mikor elkezdett helyezkedni. Már annyit elértem, hogy egyszer fölé guggolt abban az időszakban, és néha ráül csak úgy, szóval nem idegen neki az a tárgy. Majd lesz egyszer öreg is, amikor esetleg már nem úgy működnek a záróizmai, de én még dolgozni fogok, ezért sem gondolom haszontalannak. Viszont legyél nagyon egyértelmű és nagyon következetes. És ha távollétedben van baleset utólag ne szidd le, csak takarítsd fel azonnal az eredményt.
2020. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nemáár! Pelenkáztatni a kutyát? Mi ez? Valami újszülött? Ha nem tudod megoldani akkor minek vetted? Ha meg költözésről van szó akkor meg ne legyél lusta levinni sétálni!
2020. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es

a kutyapelenka egy tömörített vatta lap az alján nylonnal, nem a kutyán van, hanem a földön lefektetve és ha kell a kutyának, rámegy és elvégzi rajta a dolgát, nem rárögzítve van, mint egy babán.

2020. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tisztel a kutya,nem fog keresre se bennt wc-zni.
2020. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha beteg, vagy ha az életkora miatt nem elég erősek a záróizmai.
2020. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
14# fog az bent vécézni, ha így tanítják. Főleg amelyik kölyökként is pelenkát használt.
2020. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!