Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olcsón kutyafelszere...

Hol lehet olcsón kutyafelszereléseket beszerezni?

Figyelt kérdés

Néztem zoopluson mert nagyon sokan ajánlottak, az érdekelne hogy tálakat, nyakörvet, pórázt, hám, fekhelyet stb. hol lehet mégolcsóbban beszerezni?

Mondjuk a fekhely nem 4000, hanem 2000 vagy a hám nem 2000 csak 1000...


2020. okt. 12. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Talat es fekhelyet nyugodtan vehetsz olcsobban, azok nem annyira fontosak. De a poraz, nyakorv, ham, ezek pont olyan dolgok, amikbol egy picit minosegibbre megeri beruhazni. De igazabol mindegy, gondolom megvetted mar ezeket, majd rajossz, amikor havonta veszed az 500 forintos porazt, mert a napi tobbszori hasznalatot nem fogja birni.
2020. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként alirol is ki lehet fogni jó cuccokat, szerintem ha itt megkersz pár embert, biztos tudnak linkeket küldeni. De azzal számolj, hogy legalább 1, de a covid miatt inkább 2-3 hónapot kell egy-egy cuccra várni.
2020. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11es, 5 évig használtam olyan pórázt. Egyébként csak kiskorába kell csak olyan hisz kifogja nőni, felnőtt korába lesz majd neki 4-5ezer Ft os az majd bírni fogja.
2020. okt. 12. 22:33
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

fekhelynek jo a pled is

kutyatalnak talalsz a konyhában valamit

csiripitykes pórázt meg majd kérsz a Jezuskatol

2020. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafekhelyet adok neked szivesen ajandekba, az en kutyam meg soha nem hasznalta … csak ide van támasztva a sarokba 120x85x5cm (jo nagy)
2020. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
És azt tudod hogy majd etetned is kell? Vagy majd azon is spórolni fogsz?! Ahogyan az oltásokon, ivartalanításon, stb...
2020. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Kínai vegyesboltban is szétnézhetsz, vettem már ilyen helyen több jó kutyás cuccot, nem rossz minőség, max a bolt nem fizet rendesen adót, de láttam én már NAV-osokat is ilyen boltban vásárolni.
2020. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez attól is függ, hogy milyen kutyád van. Nagyot a kínai olcsó eldobhatós cuccok nem tartják meg, pár hét alatt elnyúlik vagy elszakad. Kicsi kutyának jó,akkora terhet nem tud rárakni, hogy baja legyen, de azon meg pár hónap múlva használódik el.


Alpha Zoo aránylag olcsó,Fressnapf is állatbolt, de szerintem drága. Azért is, mert német termékei vannak amik a legjobb állattartási kellékeket kínálják.Németország komolyan veszi a kutya tartást, náluk külön törvények vannak a kutya ételét illetően is, azért a német kutya tápok a piacvezetők mindenhol.Szinte minden nevesebb oda köthető.


Fekhelyet mini kutyának megúszhatod 4000 körül, ha nincsenek nagy elvárásaid vele szemben vagy azt is kifogod egy kínaiban. 60x40-es kb a legnagyobb amit ki tudsz fogni, fekvő felülete egy ilyennek 40x valamennyire jön ki, ebbe max egy kisebb méretű Yorkie fér el.

Shih tzu, bolognesetől és ezektől nagyobb kutya igényli a nagyobb fekhelyet (aminek van pereme az hiába mondjuk 80 centi átmérőjű, a fekvő felülete csak kb 60 centis) ami drága, az kb gyenge minőségben is 6000-nél kezdődik.

Tálak a legkisebb kiadásod felszerelést tekintve.

Alpha Zoo nekem ez is, ott vettem. Önitatót például 3.000ftba vettem pedig L-es közepes kutyának való,máshol 6000 körül láttam.

Szoba kennelük is van, az sem drága.

2020. okt. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
Fressiben nem a német minőségű tápot kapod meg. Ide sokkal gagyibbat exportál a gyáruk, mert Mo. - n lazábbak a minőségbiztosítási szabályok.
2020. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!