Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb táp egy...

Melyik a legjobb táp egy allergiás kutyának?

Figyelt kérdés
A kutyám 23 dologra allergiás. De a legjobban a kukoricára, sárgarépára, sertés- és csirkehúsra, szójára. Milyen tápot vegyünk neki?
2010. aug. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

[link]

[link]


talán.. orvos nem javasolt semmit? ha ennyi mindenre allergiás, lehet vmi speciális kéne, a hill's-nek vannak ilyen "gyógy"tápjai elvileg:)

2010. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Szerdán megyünk az orvoshoz, ma csak az eredményt küldte el emailben. Csak gondoltam kicsit tájékozódom mielőtt őt kérdezem:)
2010. aug. 8. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Orijen 6 hal nem jó, van benne répa. Tényleg valami speciális gyógytápot kellene nézni neki az orvossal, mert neki nem tudom jó lenne-e egy sima táp.
2010. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyi mindenre, akkor nem is tudom, létezik-e ilyen táp. :S Talán a Brit Care-nek van vagy az Acanának. De lehet a legjobb az lesz, ha az allergiás reakciókat kiváltó ételezések figyelembevételével házi kosztot adtok neki, mert azt ti tudjátok összeállítani.

Az én kutyám is allergiás a gabonára, de nekünk teszt diétát kellett csinálni, mert az orvosunk azt mondta, az allergia tesztek nem mindig megbízhatóak. És ezt sok neves állatorvos írásában olvastam már.

2010. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!