Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a kutya az ember...

Tényleg a kutya az ember legjobb barátja? én sokszor úgy érzem hogy igen. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 20. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem anakonda a legjobb.

Azért mert:

- tökéletes kígyó,

- imádja a gyerekeket(ham),

- nagyon kígyó,

- megvéd ha kell,

- mert nagyon szépen tud nézni amikor alszik,

- lehet vele csajozni (5 métere is megnőhet).

2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mivel a kutyák nagyon hűségesek,ezért igen..nagyon szoros kötődés tud kialakulni a kutya és a gazdi között,ezért ezek az emberek általában barátságosabbak is..A kutya minden szempontból jó hatással van az emberre,és ez fordítva is igaz :)
2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsőnek! megvéd ha kell ?


azt meg hogyan ? :)

2011. okt. 20. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen igen! Sajnos egy ember barát elárulhat, hazudhat, míg egy kutya soha nem tenne ellened semmi rosszat.

Ősidőktől fogva szolgálja az embert: őrzi a házat, megvédi a gazdáját, testőrként védelmezi, a gazda gyerekeit sajátjaként tekinti,

kiképeztek vakvezető,életmentő, drogkereső, rendőrkutyákat, és még sorolhatnám... nem férne ki, de egyértelműen a kutya az ember legjobb barátja.

Amelyik kutya megtámadja az embert, az a gazda hibája és sosem a kutyáé, mert minden kutya olyan lesz, amilyet az ember kihoz belőle, vagy agyon szaporitja és rossz tulajdonságokat örököl!

2011. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
talán a ló versenyezhet vele, nemtom de valszeg inkább a kutya
2011. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Én a kutyát tenném az első helyre, a macskát a másodikra, a lovat a harmadikra, ha versenyeznének. :) :D

"A macska vendég a háznál, a kutya családtag"

2011. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen a kutya! MErt ha valami baj van a kutya egyből megérzi és megy oda hozzád! :)
2011. nov. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyánál a világon nincs jobb barát! Egyszer megmentheti az életedet! A kutya még magánál is jobban szeret! Sajnálom azt,akivel valami rossz történt és nem volt kutyája,mert az az állat,az a bizonyos kutya komolyan megmenthette volna az életét...Azok az emberek,akik bántják az állatokat,azok nem gondolkodnak,mert ha valaki megakarná őt ölni,a kutyája,akit másnap bántani akar az megmentené az életét...Nem számít mekkora,mint egy Csivava,vagy Yorki,bármit megtenne azért,hogy szeressék,mert ő igen is szereti az embert...Magát is feláldozná a gazdája helyett,mert ő tudja,hogy a gazdája szereti és ő is hálásan szereti... Na jó...Néhány helyen lehet,hogy kicsit túlzásba estem,de igaz!
2011. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!