Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta felelne meg az...

Milyen fajta felelne meg az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés
Nagy testű kutyát szeretnék, amivel tudok majd járni őrző védőzni, aktívan sportolni de nem pásztorkutya. Legyen aktív és ne végletekig makacs, illetve benn tartanám. Az amerikai akitát választanám de az nagyon makacs nekem, ennyire önálló és független ne legyen. Illetve a német juhászt is nézegetem, szóval azon kívül jöhetnek az ötletek. Köszi.

2020. okt. 18. 13:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jaj és az egyik legfontosabbat kihagytam. Egészséges fajtát szeretnék, nem olyat aminek 10-12 éveket jósolnak
2020. okt. 18. 13:52
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Bauceron? Bár egy jó mubkavonalas németjuhásznál jobbat nem találsz. Talán mali, de hozzájuk nagyon kell érteni.
2020. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Azori-szigeteki kutya
2020. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Egy ötlet: Rottweiler. Mondjuk nem ismerem a fajtát, de nekem tetszik a kinézete, őrző-védőzni biztosan jó.
2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Bullmasztiff

Dobermann

Óriás schnauzer

Staffordshire bullterrier

Rottweiler

Puli

Rhodesiai Ridgeback

Tibeti masztiff

Nápolyi masztiff

Komondor

Cane Corso

Anatóliai juhász


Nem az en otletem, itt olvastam: [link]

2020. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Itt is válogathatsz.

2020. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem en irtam a cikket, koszi a lepontozast :)
2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az első hármat felpontoztam.

A tiédet azért pontoztam le, mert nyilván nem olvastad el a kérdést és nagyrészt a fajták amiket írtál ki is esnek egyből.

2020. okt. 18. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok elvarast irtal: orzo-vedozni akarsz es ne legyen pasztor kutya (pasztor kutyával nem is szokas orzo-vedozni) … es nagyjából ennyi.

5-6os valaszolo megfelelt a kivansagaidnak. Ráadásul foglalkozott is a kerdeseddel. Nem hiszem, hogy ezt erdemelte volna.

2020. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Óriás schnauzer.
2020. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!