Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz,hogy ha kutya tamad...

Igaz,hogy ha kutya tamad rank, akkor erdemes feleje nyujtani táskát esernyot botot, barmit, mert akkor abba fog beleharapni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem. A kutyák sem hülyék. Ha téged akarnak, akkor téged fognak megharapni. Akkor inkább verd fejbe azzal a bottal vagy esernyővel. Én sem szeretek állatokat bántani, de amikor az életed múlik rajta, muszáj.
2020. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Én olyankor simán lefújom vagy pofán lövöm.
2020. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Velem előfordult már, hogy a nagy sporttáska mentett meg attól, hogy belémharapjon. Szóval igen, van benne valami
2020. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha van annyi időd, lélekjelenléted és ruhád, tekerd a karodra. Persze ez sok mindentől függ...
2020. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Igaz! Egy átlag kutya, ha hadonászol egy botta(vagy akármivel) a pofája előtt, akkor azt fogja támadni.
2020. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, igen, baromi logikus. Hergeld a kutyát azzal, hogy hadonászol előtte. Ha már támad, verd fejbe, ha meg nem támad, ne legyél hülye... Pontozzatok le nyugodtan.
2020. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb ha rá se nézel, mintha ott sem lenne. Viselkedj tök természetesen, nyugodtan. Tudom baromi nehéz(és persze ha nem támad). Közömbösen kell viselkedni, rá se kell nézni. Ugyanolyan tempóban haladni tobább. Ez az esetek többségében működik, saját tapasztalat.
2020. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Elöző voltam. Ha hergeled, vagy másképp viselkedsz(neki állsz futni, vagy felmászni a kerítésre stb...) biztos lehetsz benne, hogy felkellted az érdeklődését. Nagyon ritka, hogy rád támad ha közömbös vagy. 12 évig jártam haza gyalog este/reggel télen/nyáron. Nem egy kutya volt szabadon kint az utcán. Egyszer fordult csak elő, hogy belekapott a nadrágom szárába, de az is csak azért volt mert védte a gazdáját, aki nem rakott rá pórázt. Hozzáteszem csak elsétáltam mellettük, nyanyát le is bax#tam...de ez egy másik történet.
2020. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Jól van #6-os, te is csak a játszótéren láttál csaholó kutyát, ráadásula saját logikád alapján próbálod megfejteni a kutyák viselkedését, ami hibás megközelítés. Te nem láttál még olyat, de némelyik kutyát egyáltalán nem kell hergelni ahhoz, hogy megtámadjon egy járókelőt. Ha többen vannak, különösen veszélyesek. De persze te majd jól fejbe vágod őket, mert nem vagy hülye, nem fogsz a támadó kutya előtt hadonászni, én hősöm! 😃
2020. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mert te eldobod neki, hátha visszahozza... 😀 Komolyan nem tudom, hogy mi a f@szt gondoltok emberek. Ha már rátok támad, akkor b@szhatjátok, védekezni kell. És nem tudom, hogy lehet jobban védekezni, minthogy jól fejbe kúrod, hátha elszalad. Vagy meghívod egy sörre, hátha békén hagy? XD Istenem...
2020. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!