Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább labrador vagy német...

Inkább labrador vagy német boxer? Ha volt már neked mind a két fajta, melyiket kedvelted jobban?

Figyelt kérdés
A boxerben tetszik h kisebb méretű, nem hullatja a szőrt. Viszont elég rusnya szegény. A labrador sokkal szebb, de szőrözik is, nagy is. Azért ez a két fajta jöhet szóba, mert mind a kettő nem harap, barátságos az egész családdal, okoska. Labrador mellett szól még az is a boxerrel szemben, hogy könnyebb tanítani, elvileg a boxerek megmakacsolhatják magukat. Viszont a boxer mellett szól a labradorral szemben, hogy megvédi a gazdit, a házat, ami azért elég nagy előny. Nehéz kérdés.
2020. okt. 20. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Labrador és újfundlandi
2020. okt. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha gyerek mellé kell, akkor labrador
2020. okt. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
németjuhász
2020. okt. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Bixernek is hullik a szőre, ráadásul folyik a nyála is.

Nekem egyik fajta se volt és nem is lesz, de a kettő között inkább labrador.

2020. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján amit írtál, egyik sem. Egyik kutya sem harap, ha úgy van nevelve, a hazai boxer állomány pedig nem igazán alkalmas örző-védőre, magától meg nem fog megvédeni. (őrző védő mellett sem biztos)


Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy a boxernek nem hullik a szőre, mert de, hullik. Ráadásul mivel kicsi, beleragad minden ruhába.

A boxer és a labrador méretileg azonosak.


Én úgy gondolom a kérdésed alapján, hogy nem igazán értesz a kutyákhoz vagy nagyon fiatal vagy még. Mennyit foglalkoznál vele? Kutyasuliba vinnéd? Mivel etetnéd?

2020. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Természetesen Labrador.

Nekem is volt, okosak, nagy szívük van, ragaszkodoak, eszesek, jó örző védők.

2020. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A boxernek is hullik a szőre, nem is kicsit.

Egyik sem harap, ha jól van nevelve és jó idegrendszerű (csak tenyésztőtől szabad venni, abból is megválogatni, hogy tényleg jó hírű tenyésztő legyen).

A boxer is csak akkor védi meg a gazdit, ha ki van képezve erre.

Javaslat: e kettő közül a labrador, vagy ahhoz hasonló keverék.

2020. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!