Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha viszem setalni a kutyusomat...

Ha viszem setalni a kutyusomat és kakil, akkor azt lehet sima kukába bedobni, vagy mindenkepp arra kijelölt szemetesbe kell? Csak mert mivan ha éppen ott ahol kakilt nincs olyan szemetes. Budapesti vagyok

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk normál kukába is beledobják a gazdik. Itt sincs mindenhol kutyakakis szemetes (szintén Budapest, és mi még jól el vagyunk látva ilyen szemetesekkel, sok helyen más településeken nincs is külön ilyen kuka). Annyira azért odafigyelünk (már akik összeszedjük a kutyánk után), hogy pl. házakhoz tartozó szemetesbe (lépcsőházak, kertes társasházak, kertes házak) nem dobjuk bele, csak a köztéribe. Ha több kutyakakis kuka lenne, feltételezem, minimálisra csökkenne a vegyes kukákba dobott kutyakaki, de én már futottam bele olyanba, hogy a kutyakakis kuka annyira tele volt, hogy púposodott ki belőle a sok csomag. Szerencsére ez nem gyakori, bár lehet, hogy azért, mert használunk más kukát is.
2020. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A kutyaszar nem veszélyes hulladék. Rakhatod utcai szemetesbe is.
2020. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőségem, akkor a külön kutyakakis szemetesbe dobom. Nálunk szerencsére elég gyakran találni ilyet. Ha nincs, akkor simába.
2020. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!