Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemcsepp helyett lehet...

Szemcsepp helyett lehet mással kezelni a kutya szemét? Mindent megpróbáltunk,sehogy sem hagyja.

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelenség cseppenteni a szemébe. Hiába fogjuk le, olyan erő van benne hogy mindenféle megy a csepp csak a szemébe nem! 5hónapos Amstaff.

2020. okt. 24. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Tartsd fel a fejét és úgy próbáld
2020. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyomd a fejét a földre! Vagy adj neki Xanaxot, Haloperidolt, Frontint, vagy ami van odahaza!
2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Kérd meg a dokit, mutassa meg, hogyan kell lefogni.
2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

5 hónaposan nem tudod úgy nevelni, hogy higgadtan várjon?

Egyébként miért egyszerűbb nevelés helyett más gyógyszert keresni?

2020. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Pont most gyulladt be a szeme az en amstaffomnak.

A szemcsepp dobozanak latvanyatol elkezd menekulni. En borvizbe martok egy tiszta zsepit es azzal mosom le.(borsav port vettem gyogyszertartban. A viz meg csapviz. A sajat szemgyulladasom is ezzel kezdlem.)

A szemcsepp meg a szekrenyben ro.hadjon meg😂😁

2020. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ez ilyen amstaff szokás, mert a párom kutyája is behisztizik mert egy fülpucolástól is ... nevelni kéne gyerekek ;)
2020. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a staffim, mikor örökbefogadtam, akkor kellett csepegtetnem a szemébe. Konkrétan ráfeküdtem, az egyik kezemmel ezután fixáltam a fejét, a másikkal csepegtettem, közvetlen közelről a szemzugba. Meg lehet oldani, bár nem könnyű, míg neveletlen a kutya.
2020. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!