Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggelre meghalt a törpenyu...

Ma reggelre meghalt a törpenyuszim. Ha eltemetjük a kertben nem fogja kiásni a kutyám?

Figyelt kérdés
"Sajnos" nagyon erős benne a vadászösztön, minden állatot ami nem kutya kegyetlenül megugat úgyhogy félek hogy esetleg megpróbálja majd kiszedni :( Van valakinek esetleg tapasztalata?
2020. okt. 28. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó mélyre kell ásni, és akkor nem fogja kiásni. én egy 70-80 cm mélyre ásnám legalább.
2020. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2020. okt. 28. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hörik vannak, ők ugye nem hosszú életűek, általában évenként legalább 1-et temetünk. Bár patkányt, betévedő macskát is megfognak, az elásott höriket nem piszkálják. Én olyan jó fél méter melyre temetem őket. Célszerű zárható zacsiba tenni a nyuszit, így kevésbé érzi a szagát.

És részvétem :(

2020. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim méter mély gödröket ásnak. Én olyan helyre temetném, ahova a kutyák nem mehetnek
2020. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ássátok mélyre, és helyezzetek rá nagy köveket - a gödörbe is, és a felszínen is kialakíthattok neki egy szép sírhelyet.
2020. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!