Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutya??

Köhög a kutya??

Figyelt kérdés
Vigyáztunk egy másik kutyára aki ugyanígy köhögött, elvitték orvoshoz és torokgyulladás lett a diagnózis, kapott injekciót, meg valami gyógyszert. Már 2napja nincs itt az a kutyus, most a miénk kezdett el köhögni elég csúnyán.. Ez mi?? Lehetséges hogy tőle kapta el? Mit csináljunk? Orvos? Nincs rossz kedve, játszana is, 3éves, de rájönnek ilyen köhögó rohamok, öklendezéshez hasonló, hangos, száraz köhögés (nagytestű)
2020. okt. 29. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Orvos. De ez miért kérdés??
2020. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Az állatorvos mit mondott?
2020. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ugyanaz, még véletlenül se kezd el ugyanúgy kezelni, mint ahogy a másik kutyát kezelték. Vidd el orvoshoz, ő megvizsgálja, és megmondja, hogy mi baja. Ha kell ír fel gyógyszert, elmondja, hogy mit csinálj.

Annyira szeretem azokat, akik elvárják a többi laikustól, hogy látatlanban diagnózist állítsanak fel...

2020. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

"Köhög a kutya??" Megválaszoltad magadnak: "rájönnek ilyen köhögó rohamok, öklendezéshez hasonló, hangos, száraz köhögés"

És igen, állatorvos, de gyorsan.

2020. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap reggel(azaz) ma elvisszük orvoshoz, szegénykém néha úgy köhög hogy rendesen ijesztő.. Tegnap kezdte el, néha néha egy rövid ideig, azért is írtam ki a kérdést hogy most mit kéne, de mostmár egyre sűrűbben, egyébként a kutyus aki szerintem átadta neki, az orvos azt mondta hogy kennelköhögés,és együtt is játszottak sokat.. Haragszom az orvosra amúgy, mert kib*szottul mondhatta volna hogy ne menjen más kutyus közelébe,vagy ilyesmi, mert fertőző.
2020. okt. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!