Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol jeletnezhetek ideiglenes...

Hol jeletnezhetek ideiglenes befogadónak!fogadhatok örökbe?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom egyedül, szeretnék befogadni és akár ideiglenesen segíteni, egy vagy két kutyának. Home officeba tették a cégem véglegesen, vágre van időm.


A kedvenc fajtáim a springer spánielek és az agarak, de egyáltalán nem ragaszkodom hozzá, legszívesebben meglátom megszeretetem módon fogadnék be. Akár középkorú kutyust is.

Milyen szervezeteknél érdeklődjek?

noé állatotthont néztem de náluk,csak véglegesre van, ideiglenes nem lehetek:)


2020. okt. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy úgy döntötték hozzájárulsz a túlterhelt menhelyek segítéséhez. :) Jómagam is évekig voltam ideiglenes örökbefogadó, szóval nyugodtan írhatsz privát üzenetet, ha van kérdésed, tanácsokra vágysz.

Először is van egy olyan lehetőség, hogy felhívod a “Vigyél Haza Alapítvány”-t. Ez egy szervezet, amely az illatos út (ami egy gyepmesteri telep) kutyáin igyekszik segíteni.

Másodszor felhívhatod a “Szent Ferenc Állatotthon”-t, ha kifejezetten agarakat szeretnél. Ezen a “tanyán” működik az agár fajtamentés. Nagyon jó kis szervezet, érdemes őket támogatni, mert tényleg szívükön viselik az összes kutya sorsát.

2020. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van spániel mentés, egyik ismerősöm volt már náluk ideiglenes és szintén Bp-n lakik(springereket viszont szerencsére nem kell még menteni), agaraknak ott van a Szent Ferenc, ők is helyeznek el ideigleneseknél és akikről biztos tudom, hogy Budapesten vannak, ők a MOFÖEK(náluk minden féle kutya van), ők pedig csak idiknél helyezik el a mentettkéket.


Vedd fel velük nyugodtan a kapcsolatot :)

2020. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy helyi állatmentő egyesülettel vettem fel a kapcsolatot. Már nem csinálom, de 6 macskának, 15 kutyának és 3 lónak sikerült gazdát találni.

Minden ilyen egyesületet meg kell kérdezni. Sok sikert :)

2020. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!