Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyajátékra hasonlít?

Milyen kutyajátékra hasonlít?

Figyelt kérdés

Örző-védőzéshez használják a kar segédeszközt (amire támad a kutya).

Nos, a kutyámnak szeretnék hasonlót.

De mielőtt jönnének esetleg a kommentek, kicsit magyarázkodom:


A kutyám keverék. Testalkatilag akkora és kb. olyan felépítésű, mint a mudi, feje a border collie-hoz hasonlít.

Rettenetesen jól megy neki az akadálypálya, és itthon, mikor játszottunk kötéllel, jöttem rá, hogy nagyon jól fogja.

Lényegében ma megnéztük, hogy mit csinál a karral, de nem volt hajlandó ráharapni, viszont a rongyozás brutál jól ment!

Szóval ezzel szeretnék itthon gyakorolni, de nem tudok hozzá hasonló játékot.

Ugye az a legnehezebb, hogy nagyobb, mint amivel általában játszunk, és nem mer ráharapni...


máj. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Vannak olyan kötéljátékok, amelyek nagyobbak és strapabíróbbak lehetnek. Például, vannak olyan kötéljátékok, amelyeket kutya húzhat, rághat és rá is haraphat anélkül, hogy megsértené. Ezeket általában kutyajátékok üzletekben vagy online lehet beszerezni.
máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen próbáltam körülnézni, de egyik sem hasonlít az őrző védekezéshez használt karra.
máj. 1. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol próbáltátok, hogy fogjon kart?

Milyen volt? Kölyök-kemény-puha-sport?

Kézben volt, vagy valakinek a karján?

máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kutyasuliban. De nem ilyen komolyan próbáltuk.

Kérdezte, hogy szoktam-e vele otthon játszani, kötelezni. Mondtam, hogy igen. Utána odadobta, hogy játsszak vele ezzel (nagyon kemény volt, karra rakható).

Utána inkább egy ilyen hosszú bőrféleséget használtunk, azzal nagyon jól ment. (Vékony volt és könnyen elkapható.)

Viszont később valószínűleg nem ezt kell elkapnia... és hozzá szeretném otthon szoktatni a nagyobb, keményebb játékhoz.

máj. 1. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem ajánlom, hogy te otthon bármilyen karra szoktasd a kutyádat.

Még az ö.v. kutyák közül sem mindegyik azonnal fogja a kemény kart.

Ha becsületes a segéd, fel fogja fejleszteni a kutyád fogását odáig, ameddig a képessége engedi.

Ennek fokozatai vannak különböző vastagságú, méretű párnákkal, karokkal.

ha jól megfogta a bőrt, az remek.

máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nézz körbe:

[link]


Én hurkát vagy párnát vennék...

máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!