Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrült módjára kergetem a...

Őrült módjára kergetem a kutyám mert erre van igénye, ki, milyen őrültségeket csinál a kutyájáért? 25/N

Figyelt kérdés
meg jo h csak a szomszed latja/hallja..kort is irjatok
2020. nov. 1. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én minden reggel 6 körül a macskát kergetem körbe a lakásban, jobban felébreszt, mint egy kávé.

29F

2020. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

es a macska miota kutya? ;)


ha meglatnatok igy engem, azt hinnetek bolond ez?

2020. nov. 1. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kutyának ez kell kit érdekel más? Én is kergettem a kutyát. Ez olyan, mint mikor egy gyerekkel csinálsz nem szokványos dolgot mert neki tetszik
2020. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

2. Kergetni kutyát mások előtt én sem kergetném. De futni vele nem gáz.

Az én kutyám nagyon energikus. Biciklivel viszem sétálni. Nem nagy kutya, de én vagyok az, aki visszafogja őt és nem fordítva.

A lényeg az, hogy szeret nagy köröket futni és szaglászni bozótos, füves, nyitott területeken. Ilyenkor elengedem a pórázról, de én is bemegyek vele... biciklivel. A lényeg az, hogy mindenki szépen sétáltatja a kutyáját a kitaposott úton én meg biciklizek a térdig érő gazban, mint valami nem normális.

2020. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fitni vele egesz mas. en kergetem mint egy hulye :D


kivancsi vagyok mas milyen egyeb orultsegeket muvel

2020. nov. 1. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én birkózni szoktam a mudimmal, ami kívülről úgy nézhet ki, hogy a kutya összevissza harapdál. Közben meg épp a szájába veszi a kezemet. Kicsi kora óta csak velem játszik ilyet, kialakult köztünk a szabálya is.
2020. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én utcán, parkban is szoktam tréningezni a kutyámmal, hogy szokja az ingergazdagabb környezetet meg az új helyeket és ilyenkor úgy beszélek hozzá, mint egy bolond, a vezényszavak még hagyján, de a dicséret... az "azaaaazszuuuuper" a legmagasabb gügyögős frekvencián, amit csak produkálni tudok, nem egy ember néz teljesen hülyének (mert ráadásul ugye minél többen vannak körülöttem annál jobb, annál ingergazdagabb a környezet), sőt valaki meg is ijed. Viszont a kutyámnak tetszik, motiválja, imádja, ha ilyen hülyén beszélek hozzá és azért figyelek, hogy más emberek nyugalmát ne zavarjuk vele túlzottan, tehát nem hajnal 2kor meg nem a piknikezők pokróca mellett tréningezünk.

"Birkózni" is szoktunk, amikor be akarom pörgetni elkezdek "kutyául" játszani vele és olyankor ráfog a kezemre (nem hülye a kutya, nem harap, tényleg csak fog), ugrabugrál körülöttem, sőt még ugat is, ebbe bele se gondolok, hogy hogy nézhet ki kívülről, de ezt inkább csak a kertben szoktuk, nem nagyközönség előtt.

27N

2020. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!