Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék jó gazdát...

Hol találhatnék jó gazdát felnőtt husky kutyának?

Figyelt kérdés
Hol találhatok biztosan jó gazdát neki? Aki foglalkozik vele, lemozgatja és nem bántja? Esetleg menhely?

2020. nov. 4. 12:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem fajtatiszta.
2020. nov. 4. 12:13
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Husky fajtamentést keresd meg.
2020. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Gazda által megunt kutya?

Ha valóban jól nevelt, jól szocializált, kiegyensúlyozott, fiatalabb kutya (bár az ilyen kutyák gazdái nem szokták kidobni a kedvencüket), segítenek szervezetek is, de könnyebb gazdát találni.

Ha vannak nevelési problémák, úgy kicsi az esély arra, hogy normális(abb) gazdát sikerül találni.

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Én azonnal elvinném 😠😠😠😠😡 de nem tudnék foglalkozni vele
2020. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Facebookon is vannak külömböző csoportok
2020. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Őnáluk érdeklődhetsz. Talán segítenek gazdát találni.

2020. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

En azt kertem az ismeroseimtol, hogy ha meghalok (szivbeteg vagyok) a kutyát vigyek oda a kutyaoktatonkhoz (jol ismeri a kutyát) es szeretnem ha o keresne neki megfelelo gazdát (termeszetesen az oktatóval egyeztettem elotte).


Szoval en olyan embert keresnek aki egyreszrol ismeri a kutyát es tudja mi varhato el tole, masfelol meg a hozzaerto szemevel tudna neki megfelelo gazdát keresni.

2020. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Basszus en a napokban talaltam egy fiatal kislany huskyt az erdoben es mar azon gondolkodtam, hogy lesz egy masodik kutyam … de sajnos jott egy masik kutyas, a kis husky pedig atpartolt hozzájuk es elment velük.


Akkor azt a kutyát valoszinu megtartottam volna, de igy magamtol biztos nem vallasztanek huskyt.

2020. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fajtatiszta, akkor elég nehéz keresni
2020. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kutyasuli esetleg?
2020. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!