Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit jelent az, ha a 6...

SOS! Mit jelent az, ha a 6 hetes m. vizslámnak laza a csípője? Ez.

Figyelt kérdés
nagy probléma, már úgy értem, hogy a későbbiekben ez okoz problémát, vagy "csak" esztétikai? Olyan furán szétdobálja a lábait, azt mondta a doki, hogy ragasszam össze ragtapasszal, hogy az állítólag segít! Ez tényleg így van, nem kínzás ez? Nagyon szomorú vagyok, nem tudom mit csináljak! :-((
2010. aug. 9. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok segíteni sajnos de nem kínzás! Tudod az egészséges érdekében néha kicsit szenvedni kell, de melyik a fontosabb? Hogy mindig júl érezze magát vagy hogy egészséges legyen?
2010. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A doki kom ezt mondta? O.o
2010. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha ilyet mondott...szerintem másik dokit kérdett meg.
2010. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
meg sem kérdezem, a 6 hetes vizsla hogy került hozzád, pláne honnan :S
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kölyöknek még az anyjánál a helye.. Lehet hogy genetikai probléma, mivel nyilván szaporítótól vetted szegénykét. :(
2010. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de ezen most felröhögtem. Azt mondta a doki, hogy ragaszd össze és az majd segít?:)

Egyelekmeg, keress egy másik orvost, vagy ha annyira ragasztgatni akar, akkor ragasszon ő.

De inkább másik doki. És vegyetek zöldkagyló kivonatot, szükség lesz rá a későbbiekben.

2010. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tévedtem sokat a dokit illetően, ha azt gondolom, hogy amit mondott, semmit nem ér! A kutyus diszpláziás vagy nagy eséllyel az lesz, ugye?

Egyébként jó ismerőstől kaptam és úgy tudtam, hogy 6 hetesen már el lehet hozni! Most marhára szégyellem magam! Remélem ezzel nem tettem rá még egy lapáttal erre a problémára!

2010. aug. 9. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Messze nem biztos, hogy beteg lenne a kutyád.Egy kölyöknek laza mindene. A vizsla amúgy is csupaláb még kamasz korában is.

Adjál neki megfelelő ételt, sétálj vele normál tempóban,engedd időnként másik kutyákkal játszani és valószínűleg egészséges kutyád lesz.

A 6 hetes kori elhozatal pedig nem világrengető bűn.

2010. aug. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szocializáció szempontjából igenis bűn! Az a 2 hét sokat számít de most már mind1.. Fel kell készülnöd az esetleges genetikai problémákra mivel gondolom a szülők nem törzskönyvesek és betegségekre sincsenek szűrve ergo a kutyusnak rengeteg problémája lehet.. (Fizikai és idegi egyaránt). Ami most a legfontosabb hogy prémium tápot kapjon: Acana, Royal Canin stb. Az olyan tápokat hogy Chappy meg Pedigree felejtsd el! Az első 1-2 évben kapjon minőségi tápot, mert ez segít a csontok és ízületek megfelelő fejlődésében valamint a zöldkagyló kivonat is nagyon jó, amit már írtak. Később kaphat majd közepes minőségű tápokat is de most nagyon fontos a megfelelő fejlődés! És vidd el másik dokihoz!
2010. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, egy kicsit derűsebben látom a dolgot mint tegnap. Meg teszek mindent, természetesen, hogy egészséges kutyus váljék belőle!
2010. aug. 10. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!