Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a vizslámnak?

Mi a baja a vizslámnak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem itt kéne kérdezgetnem de már nincs benn az állatorvos csak holnap tudjuk vinni.


Nah tehát így hörög vagy nem is tudom én mi mintha nem alig kapna levegőt és így hörög. egyébként még csak 6 hónapos néha régebben 1 szer vagy 2 szer előfordult ez de azt hittem csak megakadt vmi a torkán de ma mikor hazajöttem egyfoyltába csinálja. Ugye nem lesz baja neki semmi?


2011. okt. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En a helyedben elvinnem egy masik dokihoz... Eleg durva ha nem kap levegot ne varj holnapig!
2011. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kap levegőt és annyira nem látszik rajta hogy rosszul lenne mert fut meg mindig csak ijesztő az a hang :(
2011. okt. 26. 18:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Most egyébként adtam neki enni és lefeküdt
2011. okt. 26. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a baj a keverékünkkel. Azon gondolkozunk hogy elvigyük dokihoz, vagy ne. De a miénké nem olyan vészes, talán csak izgatottságában csinálja.
2011. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hörög? lehet, hogy valami váladék van a légutakban
2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy levegőnek nézed amikor csak találkoztok amíg pörög, túl izgatott feltételezhetően és nincs rendesen lemozgatva:)
2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem valami betegség :( Rendesen van mozgatva itthon játszok vele , kiviszem sétálni hagyom futni lakatlan területen ... most kimentem cigizni jött oda hozzám és csinálta... de ha mégis izgatott akkor eddig miért nem csinálta? Ma kezdt el, írtam hogy régebben is csinálta de csak 1 2 szer kétszer pár mp ig most meg egyfoyltába szinte :(
2011. okt. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!