Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyának a...

Lehet baja a kutyának a rendszeres széklet evéstõl?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogyha valaki megy hozzátok, és el kell intéznie a dolgát, akkor arra megy be, hogy tele van a wc?
2020. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Hajra Fradi! :)))
2020. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es … az meg csak-csak, bar biztos sokkolo … de ha mondjuk egy olyan vendeg megy mint en es en is fektetek egy kábelt, utana biztos ki kell hivni a katasztrofavedelmet :DDD
2020. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Köszi 13as, nevettem egy jót.


Na de tényleg kérdező, vagy súlyozzátok le a WC tetejét valamivel, vagy zárjátok kulcsra az ajtót.


Másfelől, húzd le a WCt, mert ez undorító. Vagy gyüjtsétek a vizet (esővíz, mosogatás után maradó víz...) és azzal öblítsetek.

2020. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Talán nem kéne ennyire sötétzöld idiótának lenni és le kéne huzni minden xarás után a WC-t mint ahogy minden rendes gyerek már megtanulja 4 évesen! Én elhiszem hogy fontos a környezet védelem, mert az is, de ez kb@$zott undorító! Meg lehet oldani ezt a WC lehuzast zölden gusztustalankodás nélkül is, például esővízzel, felmosó vízzel, udvaron pottyantós WC-vel. Életemben nem hallottam még ilyen "zöld" életmódról hogy naponta csak 1x húzzuk le a WC-t, de ez rettenetesen abberált szerintem.
2020. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

A wc-t huzzatok le minden hasznalat utan. Akkor is,ha nincs kutya.


A gyerek nehogy ilyet tanuljon meg. Ki fogjak rugni az osszes oktatasi initezmenybol meg munkahelyrol.



Barfozzatok a kutyaval. Akkor nem lesz szuksege asvanyi anyagokra es nyomelemekre meg belflorara a kakibol.


Valszeg asv anyag vagy vitaminhianya van a tapoktol.

2020. nov. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!