Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szoktátok levenni a...

Mikor szoktátok levenni a Foresto nyakörvet? 7-8 hónapig hatásos, most akkor mikortól van rajta már feleslegesen? Enyém március 20-án kapta. November 20 után már levegyem?

Figyelt kérdés
+ kérdés: le kell vágni, vagy le lehet csatolni róla?

2020. nov. 11. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én amondó vagyok hogy ha azt írják hogy 7-8 hónapig jó akkor csak 6 és fél hónapig hagynám rajta.


Szerintem ha már úgy is kuka akkor nyugodtan vágd le.

2020. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Csaxszólok, bőven vannak még kullancsok. Általában, ha enyhe a tél, nincs hetekig - 10 alatt, akkor is vannak.kér Forestóval ki lehet húzni egy évet.

Amúgy iss a hónap a gyártóknál 28 napot jelent.

2020. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk ugyan Kiltix van, ami 7 hónapig hatásos, de én fél évente cserélem a biztonság kedvéért. Évek óta bevált így.
2020. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Mi Kiltixet és Forestot is használtunk már, évente 2őt veszek, fél évente cserélem.

5 éve nem volt bolhás a kutyus, pedig erre sok a kóbor cica, kutya.

Ui.: A kiltix gazdaságosabb, mivel olcsóbb de ugyanannyira hatásos mint a Foresto, de ez csak egy ajánlás, azt használd amit te jónak látsz.

2020. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A megadott adatok úgy értendőek, hogy addig biztosan hatásos még, azon felül vagy ad még védelmet vagy nem.
2020. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Forestora 8 hónap van írva.


Én 7-7,5 hónapnál cserélek. Illetve ha bekeményedik akkor sem jó,nálam egyszer volt az,hogy 5. hónapnál bazi kemény volt. Inkább cseréltem.


Ha szét tudod húzni akkor széthúzod ha nem akkor levágod. Ez már édes mindegy.


Én már vennék rá inkább egy újat :)

2020. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok, mi a probléma azzal amit irtam???
2020. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6os rosszul tudod. 7-8 hónapig tartó hatékonyság van a dobozára írva.


Íme

[link]

2020. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!